Ліплення з полімерної глини: покроковий майстер-клас із навчанням ліплення для початківців, фото ідеї та оригінальні задумки

А для початку – можна виліпити гарну квітку

Поетапне виконання:

  1. Підготувати шматочки глини: зелений колір використовувати для листків, жовтий – для серединки квітки, для пелюсток підійде будь-який колір (на розсуд творця).
  2. Починати роботу потрібно з ретельно розігрітою та розм’якшеною в руках глиною, щоб вийшло приємне на дотик, еластичне і водночас щільне маса без повітряних бульбашок на її поверхні.
  3. Зробити листочок зі скрученого і згорнутого у формі сльози шматочка глини, злегка приплюснути.
  4. На листку зубочисткою намалювати прожилки.
  5. Скачати кульки невеликого розміру з глини вибраного кольору. Придавити, отримавши круглі коржики – пелюстки.
  6. З глини жовтого кольору зробити серединку – скачати і приплюснути маленьку кульку.
  7. Всі заготовки сформувати за допомогою леза канцелярського ножа у гарну квітку. Можна зробити квітку з одним рядом пелюсток, а можна виліпити об’ємну квітку. Додати листочки.
  8. З’єднати всі елементи та запекти готовий виріб у духовці. Дати продукту повністю охолонути, не виймаючи з духовки.
  9. Квітка злегка відшліфувати наждачним папером і покрити безбарвним лаком.






Перший шедевр готовий.

Будь-який початківець рукоділниці бажано відвідувати майстер-класи з ліплення полімерною глиною своїми руками для вдосконалення навичок, а також набуття хорошого досвіду.

Варто згадати прекрасні слова М. Гоголя про зайняття творчістю. Він говорив: «Чи є вища з насолод, як насолоду творити». І в цьому допоможуть дивовижні фото ліпнини майстрів із полімерної глини.