Корона своїми руками: 120 фото найкращих ідей шаблонів, трафаретів та схем. Вчимося робити корону для хлопчика та дівчинка з паперу

Корона своїми руками: легкий майстер-клас із фото та описом. Шаблони, схеми для хлопчика та дівчинки + трафарети з паперу

Для створення відповідної атмосфери на різних святах використовуються тематичні прикраси. Дівчаткам, хлопчикам, дорослим дуже подобається виділення з натовпу, завдяки унікальному аксесуару, яким прикрашали голову монархів від давніх часів. Йдеться про тіар, корону.

Але як зробити корону з різних матеріалів для використання на відповідному заході? Насправді, якщо дотримуватися інструкції, це не складне заняття, яке не забере багато сил.
Далі розберемося, як це робиться власними зусиллями за допомогою дітей. Безперечно, після навчання найменші самостійно зможуть виготовляти подібні прикраси для голови.

З чого почати

Варто показати дітям безліч фото корон зроблених своїми руками, щоб вони усвідомлювали — шапка Мономаха не єдина подібна прикраса.

Хоча історики не впевнені, хто і коли вперше почав використовувати цей вид головного убору для демонстрації влади. Але вони з’ясували, що першоджерела йдуть від Стародавнього Єгипту та Риму, а також шумерів.

  • Найвідоміше зображення корони стародавнього світу – це пшент фараона Єгипту. Він створений як позначення злиття Верхньої та нижньої частини держави. Зовні виріб представлений білим «хеджетом» та червоним «дешретом».
  • Стародавні греки виділяли шанованих людей лавровими вінками. Але таким чином позначалася не влада, а визначні здобутки.
  • У Біблії Ісус Христос несе на голові терновий вінок, як символ великої жертви за гріхи людського роду.

Тому важливо пояснити дитині багатозначність даного головного убору та його давню історію. Це легко зробити перед початком уроку.

Допитливим буде цікаво переглянути відповідне відео з ілюстраціями або демонстрацією реальних музейних експонатів.


Варто згадати, що в наш час збереглися кілька Королів, Королев та принців з принцесами, але вони втратили колишнє значення і владу.