Вольєр для собаки своїми руками: креслення з розмірами. Покроковий майстер-клас, як зробити недорогий вольєр на вулиці з сітки (120 фото)

Вольєр для собаки своїми руками: вчимося робити недорогий вольєр за кресленнями та схемами. Фото кращих ідей та проектів

Зміст домашнього вихованця неминуче пов’язаний з облаштуванням особистого місця. Більшість великих породистих собак потребує достатньої кількості вільного простору.

Ідеальним рішенням стане будівництво вольєра своїми руками. Якісно обладнаний вольєр дозволяє вихованцю не тільки вільно пересуватися по приміщенню, але й відпочивати, приймати їжу, ховатися від поганих погодних умов.

Вимоги до саморобного вольєра

Всі споруди, призначені для утримання домашніх вихованців, обов’язково повинні проходити перевірку на відповідність якості та будівельним нормам.

Подібний підхід дозволить уникнути випадкового поранення тварини, перешкоджає проникненню вологи та патогенних грибків усередину огорожі.

Вимоги до вольєра для собак, побудованого своїми руками:

 1. Розташування. Не варто відводити під будівництво ділянку, розташовану поблизу відхожих місць або майстерень із токсичними фарбами. Присутність летючих з’єднань, скупчення сміття можуть стати причиною захворювання собаки.
 2. Розміри приміщення.При розробці плану слід враховувати, що вихованець повинен мати площу достатню для прогулянок, сну та їди. При цьому обов’язково на кресленні відображаються і передбачувана висота вольєра.
 3. Крім того, варто пам’ятати про необхідність відвідування приміщення людиною для прибирання та догляду за твариною, тому розміри повинні враховувати і цей фактор.
 4. Надійність даху та стін. Будівельні роботи з будівництва вольєра повинні проводитися з урахуванням кліматичних особливостей регіону.
 5. Для снігових зим слід продумати наявність бічних загорож, які надійно захищатимуть вихованця від снігових заметів.
 6. Настил усередині вольєра повинен мати невеликий ухил, що сприяє якісному відтоку рідини, що накопичилася, значно полегшує прибирання в приміщенні.
 7. Особливу увагу слід приділити підлоговому покриттю, адже вогкість та підвищена вологість неминуче призведуть до розвитку захворювання у собак.
 8. Велику цінність має внутрішнє облаштування приміщення. Усередині вольєра обов’язково має бути утеплена будка.
 9. Розміри будиночка підбираються відповідно до габаритів вихованця.
 10. Всередині вольєра передбачений майданчик достатнього розміру для вигулу собаки.
 11. На території цього майданчика не повинно бути гострих кутів, зазубрин, сколів та тріщин, які можуть травмувати мешканця вольєра.Всі дерев’яні деталі, призначені для будівництва, необхідно обробити від грибка, а також просочити вологостійкою олією.

Металеві поверхні покривають антикорозійним складом, а також ретельно видаляють усі зварювальні шви, дрібні сколи та стружку (наприклад, після різання металу).