Лавка своїми руками: креслення, схеми, фото, покроковий майстер-клас виготовлення лавки зі спинкою з дерева для дачі

Лавка своїми руками: інструкція, як зробити з дерева та профільної труби. Фото, креслення та схеми лав зі спинкою

На дачі або в приватному будинку є більше можливостей для відпочинку на свіжому повітрі. Для цих цілей чудово підійде лава.

Покупка садових елементів найвищої якості часто пов’язана із значними витратами. На щастя, не обов’язково купувати лавочку в магазині, адже можна зробити її власноруч.

Метал або дерево

  • Метал – ідеальний матеріал для виготовлення садової лави. Він міцний та стійкий до погодних умов. Він підходить для простої, навіть мінімалістичної конструкції, що ідеально впишеться в сучасний сад.

Також з нього можна зробити більш вишукані моделі, багаті на орнамент і вишукані деталі. Такий зразок знайде своє місце у саду, витриманому у традиційному чи англійському стилі.

На жаль, металеві лавки можуть бути дуже важкими, що ускладнює їхнє переміщення. Металева лава в холодні дні буде схильна до остигання, а в теплі та сонячні дні – швидко грітися.Для її використання потрібні подушки або покривала, щоб було зручніше сидіти. Також важливо пам’ятати про уникнення захисту від корозії.

  • Інший варіант – це дерево. Зазвичай для виробництва садових лав своїми руками використовується деревина місцевих дерев, але зустрічаються і вироби з екзотичних порід. Прості дерев’яні лавки підкреслять домашній затишок сільського саду.

Дерево також можна використовувати для створення більш легких ажурних форм, які ближчі до сучасних або романтичних садів. Дерев’яні лавки вимагатимуть промаслювання та просочення, що захистить їх від сонячних променів та вологи.

Іноді, незважаючи на регулярний догляд, важко уникнути гниття основи або ніжок лави, що скорочує термін її експлуатації.