Коробка своїми руками: 120 фото ідей подарункових коробок зі схемами, розмірами, шаблонами та інструкцією, як зробити з кришкою без клею

Коробка своїми руками: майстер-клас з фото описом, як зробити та оформити красиву коробку з картону для подарунка

Для чого знадобиться саморобна коробка? І в яких випадках та з чого її варто зробити?

Багато тих, хто любить майструвати, рано чи пізно задаються питанням: «Як зробити коробку своїми руками»?

Самодельна коробка може стати відмінним доповненням до будь-якого подарунка. І не важливо, чи зроблено цей подарунок своїми руками. Вона цілком може бути чудовим доповненням до подарунка, придбаного в магазині.

Особливості створення коробки

В інтернеті, ви легко знайдете масу найрізноманітніших саморобних фото гарних коробок. Ці коробки виконані за різними техніками.

  • Власноруч можна виготовити таку коробку, яку неможливо придбати в жодному магазині або на ринку. Така коробка може мати різні форми і бути зроблена з будь-яких матеріалів. Також, вона може мати абсолютно будь-яке оформлення, для якого можуть бути використані різні речовини і матеріали.
  • Звичайно, більшість саморобних коробок виконуються із щільного паперу, а точніше, з картону та мають класичну прямокутну форму. Однак, такі коробки часто виготовляються і з інших матеріалів.Вони можуть бути зроблені з іншого матеріалу і можуть мати зовсім інші форми (наприклад, вони можуть повторювати форму вмісту).

Але зроблена своїми руками коробка може бути виконана і таким чином, що вона стане відмінним самостійним виробом.

Така коробка може бути не лише подарунком (або доповненням до подарунка). Вона цілком може виконувати й інші функції.

Та й взагалі, всі коробки можна розділити на два великі класи, це: подарункові та декоративні коробки, а також коробки для зберігання яких-небудь невеликих предметів. Своїми руками можна зробити ті, й інші.