Як намалювати тигра покроково олівцем: легко і швидко, вчимося малювати за інструкціями та схемами для початківців

Як намалювати тигра своїми руками поетапно: вчимося малювати фарбами та олівцем, легкий майстер-клас для дітей

Тигр — великий та красивий хижак. Він уособлює силу та витривалість. Тому його хочеться зобразити. Малюнок із тигром виглядає ефектно. Його яскраве забарвлення на картині привертає увагу.

Як намалювати тигра легко та різними способами: простим олівцем, фарбами, кольоровими олівцями ви дізнаєтесь у цій статті.

Малюнок тигра простим олівцем

Навіть таким скромним набором художніх інструментів, як простий олівець і гумка, можна намалювати чудовий малюнок тварини.

Як намалювати тигра простим олівцем? Щоб максимально реалістично передати зовнішність дикої кішки, слід тримати перед собою фотографію або картинку.

Отже, є бажання, є ідея, є під рукою все необхідне, тоді не відкладатимемо, а будемо поетапно крок за кроком творити олівцем.

  1. Щоб намалювати тигра поетапно, спочатку намічаємо на аркуші паперу розташування хижака.
  2. Для цього необхідно намалювати легкими лініями три овали, що заходять краями один на одного (один — голова, другий — шия, третій — тіло тварини).
  3. Позначаємо лапи тигра. Для цього проводимо прямі лінії від тіла донизу, намічаємо хвіст.
  4. Овал для голови доповнюємо вигнутими лініями з боків, щоб виділити щоки, і знизу, для промальовування підборіддя.
  5. Робимо розмітку на голові, щоб симетрично розташувати очі, ніс і пащу. Розташовуємо вуха і малюємо лінію, яка з’єднує їх, щоб позначити потилицю.
  6. Щоб підкреслити хутро — щоки знизу, підборіддя та вуха окреслюємо короткими штрихами.
  7. По центру голову розташовуємо очі, для цього малюємо вигнуті лінії (тигр ніби хмурить брови) і під ними трохи розкосі очі.
  8. Лінією, що повторює букву U промальовуємо ніс, а під ним плавними лініями, що нагадують W, подушечки для вусів. І нижче для розкритої пащі малюємо знову літеру U.
  9. Після морди переходимо до передніх лап. Малюємо лінії вздовж нашої намітки з правої та лівої сторони від неї, щоб додати обсягу кінцівок. Промальовуємо плечову кістку над лапою, пальці та пазурі. Короткими штрихами імітуємо шерсть на лапах.
  10. Для правдоподібності зображуємо задні лапи трохи під нахилом і, орієнтуючись на вибране вами фото, постарайтеся зобразити максимально точно позу тварини. Можливо, на малюнку задні лапи будуть коротшими — так створюється перспектива зображення. Дика кішка, наприклад, спускалася зі скелі та застигла, виглядаючи здобич.
  11. Залишилося кілька фінальних штрихів – додаємо деталізації. Промальовуємо морду, очі, шерсть. Переносимо смужки. Додаємо обсягу – позначаємо легкою штрихуванням тіні.
  12. Можна намалювати елементи довкілля поруч із головним героєм — скеля під ногами, дерево, небо, заднє тло. Все, що вважаєте за потрібне.
  13. Вітаємо! Ваш малюнок готовий!








Такий майстер-клас підійде і для художників-початківців, але може здатися складним для дітей.