Як намалювати пейзаж поетапно своїми руками: інструкція створення пейзажу для початківців гуашшю та аквареллю (130 картинок)

Як намалювати краєвид – вчимося малювати краєвид легко та швидко. Незвичайні рішення та поради від художника

Для отримання натхнення, зарядитися енергією та просто відпочити багато людей ходять у парки, виїжджають на природу. Творчі натури хочуть зафіксувати в пам’яті краєвиди, що оточують їх.

Любителі фотографій намагаються зробити унікальні знімки, а деякі беруть до рук олівець або фарби. І на папері з’являється малюнок, що зображає природу.

Пейзаж намалювати не складно, якщо мати необхідні навички.

Секрети правильного малювання

Перед початком творчої діяльності слід запам’ятати деякі нюанси, які допомагають не допустити помилок під час створення малюнка. І тоді не буде проблеми, як намалювати пейзаж легко та правильно.

Важливі моменти:

  1. Правильне розподілення тону у пейзажі. Світло та тіні повинні показувати реальне розташування речей. Розподіляється тон від світлого місця до темного. Спочатку небо, а потім горизонтальні області (земля).
  2. Діагонально розташовані об’єкти (гори, дахи) дещо темніше зображаються. Найтемніші предмети, що знаходяться у вертикальному положенні (дерева), тому що вони не сильно відбивають сонячне світло.
  3. Важливу роль грає у картині кольору висвітлення. Для зображення сонячного дня треба вибирати світлі відтінки, жовтий буде яскравим насиченим.Хмарну погоду покаже приглушена гама кольорів.
  4. Повітряний простір впливає на інтенсивність відтінків. Якщо предмети далеко розташовані, то у них зникає яскравість, але додається світлий тон.
  5. Перед малюванням слід визначитися з об’єктами, вибрати центр. Не можна малювати зайві елементи. Наприклад, не варто зациклюватися на кожному кущику чи дорожньому стовпчику.
  6. Навіть якщо подобається куточок, який хочеться намалювати, варто з нього виключити зайві деталі. Не можна перевантажувати та ускладнювати краєвид.
  7. Коліри можна змінювати, щоб привернути увагу до зображення.

У пейзажі часто є зелений колір, тому з ним можна експериментувати: змішувати кілька відтінків, які потрібні для написання картини.