Альтанка своїми руками: схеми, креслення з розмірами альтанок із дерева та металу. Майстер-клас з фото та описом, як зробити

Альтанка своїми руками – фото найкращих проектів, схем та креслень. Вчимося, як зробити альтанку з дерева та металу

Дача або заміський будинок у наш час чудова можливість сховатися від суєти сірих буднів, скоротити довгу ізоляцію, або просто вдихнути ковток свіжого повітря. Крім будинку, на ділянці має бути туалет та зона для миття, якщо вони не передбачені в будинку.

Ще одна споруда, яка, безперечно, порадує і вас, і ваших гостей — альтанка. Що може бути краще в пекучу спеку, ніж відпочити в альтанці зі склянкою прохолодного лимонаду або галасливої ​​компанії за круглим столом з ароматним шашликом.

Готові будівлі вражають своєю різноманітністю, від дорогих складно-технічних виробів, до альтанки зробленої своїми руками з непридатних матеріалів.

Зробити шикарне місце відпочинку своїми руками не так просто, як здається з першого погляду, але з грамотною підготовкою та правильним розрахунком все вийде.

Будь-яка альтанка, за рідкісним винятком, складається з трьох головних складових, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів та за різною технологією.