Як намалювати корабель олівцем: покроковий урок з малювання військового корабля для дітей + малюнки та інструкції

Як намалювати корабель поетапно своїми руками: майстер-клас з картинками та інструкцією для початківців

Малювання – заняття, здатне розвивати дитячу творчість, дрібну моторику рук та мислення. Доведено, що діти, яким подобається малювати, мають більш гнучкий склад розуму.

Навчання таким діткам дається швидше, а їхня пам’ять краще і довше запам’ятовує нову інформацію. Дрібна моторика рук також впливає на мовлення і створення нейронних зв’язків у дитячому мозку. Тому в дитячому садку дітки багато малюють, у дитячих магазинах продається багато розмальовок.




















Чим цікавий корабель для дітей

Малюнок корабля досить універсальний малюнок. Кораблики можуть бути складними або простими (сильно або слабо деталізованими).

Складність майбутнього малюнка визначається виходячи з віку кожної дитини та її індивідуальних здібностей, а також уроджених схильностей до даного виду діяльності.

Спрощена модель малювання корабля

Перед тим, як братися за складні малюнки, необхідно починати з простих схематичним. Дітям буде легше зрозуміти принцип того, як намалювати корабель досить легко.

Поетапне малювання корабля навчить дітей декомпозувати складні завдання на прості, доводити розпочате до кінця. Завдання не буде досить складним.

Для створення малюнку знадобляться:

  • Простий (або кольоровий) олівець,
  • Гумка для стирання простого олівця
  • І чистий аркуш паперу.

Порядок роботи:

  • Насамперед необхідно намалювати контур корпусу для майбутнього кораблика.
  • Корпус – основна його частина, тому розташувати його треба в центрі аркуша.
  • Приклад найпростішого контуру представлений на фотографії нижче.

Додавання щогли як основи для вітрил

Наступний крок для створення схематичного вітрильника. Щогла може бути одна або кілька (обов’язково малюється додаткова на носі). Усі дерев’яні кораблі середньовіччя мали щогли, яких кріпилися вітрила.Сучасні кораблі також оснащені щоглами (тільки кріпляться до них зовсім інші елементи; ходові якості переведені на дизельні та електричні мотори).

Приклад двощоглового вітрильника представлений на фотографії нижче.

Порада:

  • Маленьким дітям буде цікавіше виконувати роботу, коли вона супроводжується цікавими казками, оповіданнями чи простими історіями на тему малюнка.
  • Дорослі (педагоги або батьки) повинні пам’ятати, що їхнє головне завдання не намалювати малюк за дитину.
  • Дитина повинна самостійно малювати. Завдання дорослих захоплювати дитину, підтримувати інтерес до розпочатої справи.






Порядок роботи:

  1. На готові щогли ставляться позначки, де будуть розташовані вітрила.
  2. Потім малюються вітрила за представленими відмітками.
  3. Найпростіший спосіб зобразити вітрила – намалювати їх у вигляді прямокутників, що лежать найдовшою стороною вниз. Приклад наведено нижче.
  4. Тепер основа корабля з його основними елементами готова.
  5. Далі, можна поетапно та олівцем промалювати корму, ніс, палуби, прапор та інші деталі.
  6. Прикраса корабля та промальовування деталей виконується на смак дитини. Дорослий може підказувати, як це зробити правильно.

Дітки старшого віку можуть зробити вітрила та щогли більш деталізованими. Додати люльку дивлячого за горизонтом на найвищу щоглу, промалювати хвилювання вітрил (для створення ефекту вітру, що дме) або акуратно стерти зайві лінії щогл і вітрил (щоб малюнок вийшов більш реалістичним).






Великих дітей можна вчити об’ємному мисленню. Для цього можна натягнути полотна вітрил вітром. Т. е. надати їм вигнуту та об’ємну форму, додати тіні та створити ефект руху корабля додавши воду і слід ззаду вітрильника.

Готове, спрощене зображення для дітей дошкільного віку можна переглянути на фотографії нижче.

Корисність від змальовування

Малювання з готового зображення, наприклад, називається змальовуванням. Популярний спосіб навчитися малювати.Такий спосіб може бути запропонований дітям початкової школи та старшого віку.

Слід пам’ятати, що алгоритм змальовування повинен точно повторювати етапи малювання спрощеної моделі. Наведений вище майстер-клас для початківців є основою створення будь-яких, навіть найскладніших зображень кораблів.

Малювання за допомогою покрокової інструкції для дітей допомагає їм краще розуміти правильний перебіг різних етапів робіт. Весь процес не здається дуже складним. Зобразити основні блоки майбутнього вітрильника за роздільністю є нескладним завданням.














Як ще можна зобразити малюнок

Як намалювати гарний корабель олівцем? Способів (відповідей) на це питання існує багато. Можна малювати простим алгоритмом, що вище розповідає: як просто намалювати гарний малюнок.

Ця проста техніка малювання дозволяє навчити малюванню, навіть найменших дітей.Люди, які вважають, що взагалі не вміють малювати, зможу зобразити більш пристойний малюнок без особливих складнощів.







Багато хто запитує: як красиво намалювати корабель. Гарний малюнок завжди вийде при належній посидючості, терпінні, акуратності та старанні. Можливо, не з першого разу, але завжди вдасться.

Корабль – це універсальний малюнок, в якому присутні прості елементи та лінії разом із складними. Також можна прості елементи зробити складнішими.

Вітрило можна зобразити у вигляді простого прямокутника (спосіб добре підходить для початківців) або у вигляді складного вітрила, намальованого під нахилом, що має обсяг прикраси у вигляді прапора, з представленим ефектом вітрил, що розвіваються за вітром, що створюють ефект руху. Приклади представлені на фото нижче.

Корпус інші частини можуть також виконуватись декількома різними способами. Вибір відповідного завжди залежить тільки від фантазії, рівня майстерності, а також віку юного художника.

Від маленьких дітей не слід очікувати феєричних малюнків. Достатньо того, що вони вже малюють. Зображення корабля, навіть у простій формі, є вже складним завданням для відтворення.

Тому їх слід підказувати, підбадьорювати, надихати і допомагати впоратися із завданням малювання гарного корабля.

Фото малюнків корабля