Як намалювати корабель олівцем: покроковий урок з малювання військового корабля для дітей + малюнки та інструкції

Як намалювати корабель поетапно своїми руками: майстер-клас з картинками та інструкцією для початківців

Малювання – заняття, здатне розвивати дитячу творчість, дрібну моторику рук та мислення. Доведено, що діти, яким подобається малювати, мають більш гнучкий склад розуму.

Навчання таким діткам дається швидше, а їхня пам’ять краще і довше запам’ятовує нову інформацію. Дрібна моторика рук також впливає на мовлення і створення нейронних зв’язків у дитячому мозку. Тому в дитячому садку дітки багато малюють, у дитячих магазинах продається багато розмальовок.
Чим цікавий корабель для дітей

Малюнок корабля досить універсальний малюнок. Кораблики можуть бути складними або простими (сильно або слабо деталізованими).

Складність майбутнього малюнка визначається виходячи з віку кожної дитини та її індивідуальних здібностей, а також уроджених схильностей до даного виду діяльності.

Спрощена модель малювання корабля

Перед тим, як братися за складні малюнки, необхідно починати з простих схематичним. Дітям буде легше зрозуміти принцип того, як намалювати корабель досить легко.

Поетапне малювання корабля навчить дітей декомпозувати складні завдання на прості, доводити розпочате до кінця. Завдання не буде досить складним.

Для створення малюнку знадобляться:

  • Простий (або кольоровий) олівець,
  • Гумка для стирання простого олівця
  • І чистий аркуш паперу.

Порядок роботи:

  • Насамперед необхідно намалювати контур корпусу для майбутнього кораблика.
  • Корпус – основна його частина, тому розташувати його треба в центрі аркуша.
  • Приклад найпростішого контуру представлений на фотографії нижче.