Як намалювати пінгвіна поетапно легко: вчимося малювати милого пінгвіна на крижині, інструкція для початківців

Як намалювати пінгвіна олівцем покроково: легкий та простий майстер-клас для дітей від художників

Творчість не терпить суєти та шуму. Маленькі художники можуть готуватися до улюбленого заняття довго та ретельно, вибираючи місце зручніше, розкладаючи улюблені олівці та фарби в ряд.

Часто доводилося спостерігати, як за три секунди великий аркуш білого паперу заповнювався в самому центрі якимось «головоногим» персонажем і все, шедевр готовий! І в хід уже йшов новий чистий лист. Звичайно, варто давати волю дитячій фантазії, але не забувати, що дітей потрібно зацікавити, інакше будь-яке заняття швидко їм набридне.

Якщо дитина легко справляється із простими геометричними фігурами, можна допомогти їй зробити наступний крок – познайомити зі світом тварин. Почніть із найпростішого малюнка.

Наприклад, намалювати пінгвіна буде легко і весело навіть найменшим художникам, які лише починають пізнавати світ та роблять перші кроки у малюванні. Ці чорно-білі пташки з незграбною ходою викликають розчулення і у дітей, і у дорослих.

Варто виразно процитувати улюблену казку:

  • «Пінгвіненя в теплій шубці
  • З’явився зі шкаралупки.
  • До чого ж ти ошатний,
  • Мамин пташеня ненаглядне!» (с), як малюк з ентузіазмом береться за роботу.

Для першого разу дитині варто допомогти та показати, як намалювати пінгвіна поетапно. Щоб йому було простіше, можна переглянути фотографію пінгвіна, або малюнок з дитячої книги.