Вироби з листя своїми руками поетапно: легкий майстер-клас з фото ідеями, шаблонами, схемами та описом, як зробити

Вироби з листя покроково – вчимося робити гарні вироби своїми руками, техніка, поради, фото ідеї

Вироби з листя своїми руками чудовий подарунок. Це хороша річ для прикраси домашньої обстановки. Тому далі обговоримо як зробити виріб із листя.

З чого розпочати перед тим, як робити вироби з листя на папері? Не рекомендується використовувати відразу зірване листя з дерева.

Підготовляємо матеріали

Спочатку висушуємо, а потім використовуємо для роботи. Сушіння листя вимагає часу та дотримання певних правил. Тільки тоді вдасться підготувати адекватний матеріал для створення підробок.

Сушити листя можна різними методами:

  • Для сушіння використовуємо велику ємність – коробка, кошик і т.п. Розташовуємо на місці, що провітрюється. Тоді листочки швидше висихають, не загниють. Якщо плануєте створити підробку з нерівними елементами, цей матеріал відмінно підходить.
  • Візьміть велику книгу або альбом, щоб розкласти якомога більше листя, притиснувши їх вагою. Такий вид сушіння триватиме до двох тижнів часу. За те листочки виходитимуть відмінно згладженими.
  • Якщо немає часу чекати, скористайтеся спеціально придуманим пресом гербарій. Складайте листя в стопку, вкладаючи між ними аркуш паперу.Таким чином, максимум через чотири дні все висохне.