Як намалювати череп поетапно олівцем: легко і просто для дітей, майстер-клас для початківців від художників

Як намалювати череп олівцем: поетапна схема малювання черепа людини від художників + інструкція для дітей

Череп – це сукупність кісток, що захищає життєво важливий орган – мозок. Він є складною частиною всього людського скелета.

Будування черепа важливо

Знайомство з будовою черепа та його конструкції поповнять знання анатомії. А це добре допоможе в малюванні не тільки професійним художникам, а й творцям-початківцям.

Будова черепа, безумовно, впливає на зовнішні дані особи людини. Вміння малювати правильно череп значно може допомогти у вираженні емоції та характерних особливостей обличчя у людей. Черепи не бувають однаковими.

У всіх вони мають різну форму та свою фізіологічну індивідуальність. Наприклад, череп жінки відрізняється від чоловічого черепа. Тому потрібно знати деякі важливі нюанси, щоб намалювати якісний портрет.

У цій статті будуть розібрані основні поняття та деталі. Такий майстер-клас буде гарним початком для початківців. Отже, як просто та красиво намалювати череп?

Така робота вимагає великого терпіння та зусиль, але цей урок намагатиметься показати максимально просту техніку малювання. Це заняття покаже, як намалювати роботу олівцем поетапно.

Перед початком роботи варто підготувати робоче місце, звільнити стіл та приготувати матеріали для процесу.