Як намалювати губи олівцем поетапно: малюємо покроково губи чоловіка, дівчини, людини

Як намалювати губи: поетапні інструкції, як намалювати легко, швидко та правильно + схеми та поради від художників

Якщо ви хочете навчитися малювати обличчя, важливо, щоб ви знали, як малювати кожну деталь окремо. Це дозволить вам легко обробити кожну частину особи і гарантувати, що кожній характеристиці буде приділена та увага, на яку вона заслуговує.

Коли справа доходить до портретного малювання, губи можуть бути другорядними. Але давайте подивимося правді у вічі: вони означають набагато більше, ніж просто допомагають нам говорити.

Губи – це також спосіб висловити себе, не вимовляючи слів. Подумайте про те, щоб зморщити губи або поворушити ротом, щоб сформувати гримасу. Ці висловлювання говорять багато про що! Тому, якщо ви хочете передати емоції у своєму мистецтві, важливо навчитися намалювати губи олівцем якомога реалістичніше.

Губи можуть бути легкими для малювання. Оскільки вони простіші, вам потрібно зосередитися на тому, щоб кожен елемент був ідеально правильним.

Це покрокове керівництво з малювання покаже вам, як легко намалювати губи олівцем з різних точок зору: прямо, на три чверті та у профіль (збоку).