Як намалювати поліцейського олівцем: покрокові уроки для дітей, незвичайні рішення та ескізи від художників

Як намалювати поліцейського поетапно – легкий майстер-клас для дітей. Вчимося малювати людину своїми руками

Зображення людей на папері, дуже складне завдання. Для цього знадобиться певний досвід і гарний окомір. Досвідченим художникам не складе особливих труднощів намалювати поліцейського при виконанні, а ось новачкам доведеться попрацювати.

Однак, уважно дотримуючись інструкцій та розділяючи роботу на невеликі етапи, можна набагато полегшити процес. У цій статті можна дізнатися: як легко намалювати поліцейського і подивитися майстер-клас для початківців.

Урок перший

Насамперед необхідно зрозуміти: як намалювати поліцейського простим олівцем.

Для цього знадобиться:

  • аркуш білого паперу
  • І тонко заточений олівець.

На початку роботи використовуються лише тоненькі лінії. Це необхідно для того, щоб потім можна було легко стерти всі неточності та допоміжні лінії.

  1. У верхній частині листа зображується овал, що позначає голову людини. Від нього йде лінія шиї, яка переходить у лінію хребта.
  2. Після чого, схематично зображується грудна клітка (у вигляді скрині) та таз. Додаються схематичні контури рук і ніг.
  3. На цьому етапі можна пофантазувати з розташуванням кінцівок, вибрати їхнє розташування.
  4. Шию та тулубу надається товщина та форма. Грудна клітка має виглядати ширше по відношенню до талії.
  5. Уточнюється та промальовується форма тазу. За допомогою геометричних фігур товщають руки та ноги.
  6. На цьому етапі можна приділити трохи часу на деякі деталі в образі поліцейського. Намічається лінії рота та носа, малюються окуляри та кашкет.
  7. На шиї зображується комір, потім сама сорочка з краваткою, штани, на ремені яких видніється кобура.
  8. Ластики стираються тепер уже не потрібні лінії. Більш чітко промальовуються правильні лінії малюнка. Уточнюються риси обличчя та форма головного убору.
  9. Особливу увагу варто приділити формі співробітника поліції. Малюючи одяг, не слід забувати про складки тканини. Завдяки їм зображення вийде більш натуралістичним.
  10. Сорочка має довгі рукави, а на плечі розташовується значок. На грудях сорочки знаходяться дві кишені, а з кобури видніється пістолет.
  11. За тим самим принципом зображаються штани. Штани, надіті на людину, не повинні виглядати плоско. Тут треба враховувати розташування ніг людини за певної пози.
  12. Також промальовуються тканинні складки і забираються непотрібні лінії. Домальовуються силуети взуття.
  13. Майстер-клас про те, як просто намалювати співробітника поліції, майже закінчено. Залишилося тільки додати світлотіні.
  14. Для цього необхідно визначити з якого боку падає світло на картинці. Найосвітленіші місця залишити недоторканими, інші заштрихувати.
  15. Інтенсивність фарбування повинна змінюватися від ледь помітних штрихів на світлі та більш фарбованих тіньових ділянках.