Як намалювати камені олівцем: поетапний майстер-клас для початківців. Огляд найкращих ідей, схем, ескізів

Як намалювати камені крок за кроком: схема створення ескізу від художників. Вчимося малювати каміння своїми руками

Об’єкти неживої природи часто стають основою для малюнка. Зазвичай використовуються різні скелі, скам’янілості, пагорби, гори та каміння. Не кожен знає, як правильно намалювати та завдати тіні, тому варто розібратися у цьому докладно.

У результаті ми разом зрозуміємо, як намалювати камені олівцем для використання як акцент, фон, декорацію для якісної картини. Без цього елемента неможливо передати сутність зображення та забезпечити реалістичність сюжету.

З чого почати

Якщо проводиться майстер-клас для художників-початківців особливо у разі молодшої вікової групи учнів потрібно пояснити, як правильно передати форму різних каменів.Хоча в більшості випадків не потрібно виділяти породу, достатньо позначити фон на основі неживих елементів. Але якщо зображається морський берег неможливо обійтися без виділення гальки або скель, залежить від вибраного ландшафту.

Тому варто розібратися, як вигідніше уявити споглядачеві картини: валун, дольмен, скелю, насип каміння покритого мохом, гальку, граніт, сланець, пісковик, вапняк та різні утворення внаслідок виверження вулкана.Ми спиратимемося на створення покрокової інструкції для дітей. Після вступного пояснення характеристик та видів каміння можна запропонувати варіанти їх використання.