Як намалювати горобину поетапно олівцем: оригінальні ідеї та незвичайні рішення створення гарного малюнка

Як намалювати горобину: інструкція для початківців з малювання дерева, гілок та ягід горобини своїми руками

Вчені довели, що малювання благотворно впливає не тільки на душевний стан людини, а й на її мислення. Особливо це стосується дітей. Свідомість дитини досить гнучке, і вона здатна вмістити у собі великий пласт інформації. Одне з основних завдань батьків — дати дитині те, що благотворно позначатиметься на її розвитку.

Ребуси, математичні завдання, головоломки — все це формує образне та абстрактне мислення, але саме при малюванні у дитини розвивається чуттєво-рухова координація, дрібна моторика рук, а це веде за собою стимуляцію ділянок мозку, відповідальних за мислення, мова, зорову. і рухову пам’ять, координацію, завдяки чому у маленького творця формується бачення світу, і згодом він зможе вирішити багато життєвих ситуацій.

Дані майстер-класи орієнтовані як на дорослих, так і на дітей шкільного та дошкільного віку, в яких художники-початківці зможуть почерпнути для себе багато корисної практичної інформації. Тут можна знайти різні схеми та ідеї від майстрів, покрокові інструкції для дітей та прості техніки малювання.

Давайте розглянемо, як просто та красиво намалювати грона горобини на гілочці з листочками олівцем поетапно.