Як намалювати гуся покроково: вчимося малювати легко та красиво олівцем, інструкція для початківців

Як намалювати гуся поетапно олівцем: вчимося малювати за майстер-класами від художника. Огляд кращих ідей та картинок

Цей чудовий урок повинен допомогти вам навчитися малювати гусака з простих елементів, таких як круги та трикутники!

І цю милу пташку часто малюють збоку, але цей урок допоможе вам створити забавну версію цієї тварини з фронтальної точки зору.

Малюємо гусика (перший варіант)

Багато людей запитують, як намалювати гусака легко і швидко?

 1. Ви можете зігнути аркуш паперу, щоб отримати їх, або самостійно намалювати їх (злегка!) олівцем.
 2. Вони особливо корисні для цього гусака, тому що у нього живіт знаходиться на нижній половині листа, а шия та голова — нагорі.
 3. Якщо вам подобається сміливий вигляд цього малюнка, то, ймовірно, це через товсту чорну лінію, яка з’являється від перманентного чорного маркера із зубилом.

Це хороший варіант для малювання великого розміру, оскільки незвичайні лінії, які так добре малюють діти, дійсно виділятимуться. Примітка: у вас більш просунуті учні? Попросіть їх додати тінь, щоб ваш гусак виглядав більш реалістичним.

Птахи ви можете намалювати як олівцем простим, так і прикрасити.


Гусі мої гуси (другий варіант зображення птаха)

Потрібно всього шість кроків! Ось як можна намалювати гуска поетапно!

Пам’ятайте, що ця мила пташка намальована з довгою шиєю, тонкою дзьобом і маленькими крилами.

 • Перший крок — намалювати форму голови, шиї та тіла однією лінією, як показано на малюнку нижче.
 • Голова має бути великою і мати овальну форму.
 • Тіло має бути меншим, а шия вузькою.
 • Гусак — водоплавний птах, розміром більше качки.

Люди приручили гусака тисячі років тому. Він використовувався як джерело їжі і через його тепле пір’я, яке використовується в подушках, ковдрах і пальто.

Через цю довгу асоціацію в англійській мові часто зустрічаються посилання на гусей. Кажуть, що уявна «Мати Гусь» писала дитячі віршики. “Твій гусак приготовлений” означає, що скоро тебе спіткає біда. «Погоня за диким гусем» — марна робота.

Коли хтось поводиться безглуздо, його називають «дурним гусем», а «вбити курку, що несла золоті яйця», означає погіршити ситуацію через жадібність.

Самцов називають гусиками, а самок – гуски. Дитинчат гусей називають гусенятами.У дикій природі гуси спарюються на все життя, але це не відноситься до домашніх гусей. Гуси широко представлені у мистецтві.

Гуси, подібні до зображеного в нашому посібнику з малювання, стали популярними в прикрасах у середині 20 століття. У багатьох будинках у нашій країні використовувався посуд і кухонне начиння, яке називалося гусятницею, і в будинках був посуд із зображенням білих гусей.Покрокова інструкція

Таке малювання поетапно олівцем дозволяє чітко вивчити всі тонкощі будови водоплавного птаха.

 • Починайте з голови та шиї. Малюйте довгу вигнуту лінію та подвайте її. Промальовуємо дзьоб, якщо потрібно стерти — прайте за необхідності.
 • Використовуйте вигнуті лінії, щоб окреслити трикутні форми верхньої та нижньої купюр.
 • Намалюйте невелику C-подібну лінію на верхній дзьобі, щоб позначити ніздрю. Малюйте дві лінії у формі літери «C», щоб намалювати форму півмісяця, що утворює гусяче око.
 • Малюйте вигнуті лінії біля дзьоба, окреслюючи основу голови. Використовуйте серію довгих вигнутих ліній, щоб окреслити кругле тіло.

Зверніть увагу на нерівне накладання ліній на грудях, що вказує на пір’я, та невелике заглиблення на животі.

 • Малюємо крило, витираючи при необхідності зайві штрихи. Використовуйте довгу лінію, яка згинається при необхідності, щоб окреслити передню частину крила, і з’єднайте U-подібні лінії для махового пір’я ззаду.
 • Намалюйте серію U-подібних ліній упоперек крил, щоб створити враження шарів пір’я. Намалюйте хвіст, стираючи при необхідності. Зверніть увагу, що центральне рульове перо найдовше.
 • Намалюйте ступню, стираючи при необхідності зайве. Ноги гусака, що стоїть, зсунуті ближче до задньої частини тулуба, вони досить короткі, з великими сильними пальцями.
 • Крила складені на спині, як, наприклад, людина складає руки за спиною. Позначте верхню частину стегна зігнутою лінією. Потім витягніть пару паралельних прямих ліній, щоб сформувати ногу.
 • Використовуйте прямі та вигнуті лінії, щоб намалювати перетинчасту лапу у формі літери «W». Пальці ніг позначте прямими лініями.
 • Намалюйте ступню, що залишилася, використовуючи прямі та вигнуті лінії. Позначте пальці ніг прямими лініями. Розфарбуй свого мультяшного гусака. Така проста техніка малювання дозволить впоратися з малюнком, навіть людину, яка не вміє малювати.Особливості створення малюнку для дітей

Гусей часто зображують білими з оранжевими дзьобами та лапами, але вони можуть бути різних кольорів. Наприклад, у канадського гусака чорна голова та дзьоб, біле кільце на шиї та коричневе тіло.

У розфарбовуванні гусака допоможе покрокова інструкція для дітей, адже не завжди дитина може згадати, як виглядає цей птах.

Гуси — птахи, і хоча вони приручені, вони все ж таки не розучилися літати.

 1. Додайте тіні до свого малюнку, щоб надати йому класичного вигляду канадського гусака. Використовуйте темне значення для дзьоба та голови. Залишіть розріз на щоці порожнім. Намалюйте лінію внизу шиї, щоб вказати наскільки далеко піде темрява.
 2. Додайте темного відтінку краям крил, хвосту та лапам. Сильно натисніть на олівець, щоб отримати темний відтінок, але не перестарайтеся, інакше графіт стане надто блискучим і папір може порватися.
 3. Тепер використовуйте середнє значення для середини крил гусака. Змінюйте тиск на олівець, щоб отримати різний ступінь тональності. Розтушовуючи крила, використовуйте штрихи, що йдуть у загальному напрямку пір’я.
 4. Використовуйте світліший відтінок нижньої частини крил і тіла. Не забудьте відрегулювати тиск олівця. Не турбуйтеся про надто плавне затінювання. Грубе значення надає пір’ям більше текстури. Додайте темну ділянку внизу тіла канадської гуски.
 5. Ця тінь надає тілу більше розмірів та обсягу. Затінення може зайняти багато часу, тому наберіться терпіння і робіть перерви. При малюванні завжди корисно використати посилання. Не забудьте поставити відео на паузу, щоб малювати у зручному для вас темпі.

Фото малюнка гуся