Вироби із сірників: 120 фото оригінальних ідей та варіантів. Вчимося робити вироби з клеєм і без клею своїми руками

Вироби із сірників – покрокова інструкція створення красивих виробів своїми руками. Незвичайні фото ідеї та задуми

Сірники дуже зручний матеріал для створення унікальних виробів, що прикрашають інтер’єр. Вони можуть бути предметом гордості за себе або дітей. Як же приємно сказати, – “Це зробив я своїми руками” або, – “Та це змайстрував син”.

Але, щоб вироби з сірників для початківців не здалися надто складними, необхідно знайти якісний навчальний матеріал. Давайте разом розбиратися, як це робиться і з чого почати.

З чого почати

Для початку варто переглянути безліч фото виробів із сірників, щоб усвідомити, як це зроблено, яким чином укладалися елементи, а використовували клей, прокладки, основу, кріпильні елементи. Може десь захований металевий каркас? На чому тримається стільки деталей?

Ось у цих питаннях розберемося на прикладах. Розглянемо схеми виробів із сірників і навчимося самостійно створювати гарні та надійні вироби. Але ми не вивчатимемо дуже складних робіт.

Для недосвідченої людини вигідніше усвідомити найпростіші методи виготовлення, щоб поступово збільшувати складність і з появою впевненості у своїх силах переходити до великих робіт.

Важливо: Якщо відразу почати зі складних виробів, тоді ймовірність невдачі дуже висока. Це призведе до розчарування та втрати інтересу до цього цікавого заняття.