Вироби з газетних трубочок своїми руками: майстер-клас зі схемами плетіння для початківців. 150 фото новинок та оригінальних виробів

Вироби з газетних трубочок – покроковий майстер-клас для початківців, схеми та способи плетіння, новинки виробів (150 фото ідей)

Плетіння користується особливою популярністю ще з давніх-давен. Раніше для цих цілей використовували гілки верби, кореневища рослин та траву.

Сьогодні ж з’явилося багато нових матеріалів для здійснення плетіння, і люди навіть навчилися робити вироби з газетних трубочок.

Виготовлення трубочок

Перш ніж приступити до виготовлення своїми руками виробів із газетних трубочок, потрібно підготувати функціональний матеріал.

Для створення трубочок потрібні такі компоненти:

  • Кілька газет;
  • Клей ПВА – рекомендується зупинитись на флаконному матеріалі з дозатором;
  • Спіца діаметром 2 мм.

Порядок роботи:

  1. Далі слід розрізати газетні розвороти на кілька частин.
  2. Точні розміри не мають значення, але сторони повинні мати співвідношення 1:3.
  3. Береться спиця та 1 паперова смуга. Паперовий куточок закручують навколо спиці шар за шаром, скочуючи в трубочку. Край смуги закріплюється за допомогою клею.
  4. Для створення необхідної щільності папір розміщується до спиці під кутом 45 градусів. У цій ситуації забезпечується досить щільна і гнучка основа.
  5. Після того, як прибрати спицю, формується трубочка середньої довжини, для роботи потрібно зростити кілька трубочок.
  6. При дотриманні технології виготовлення один край буде тонкий, інший товстим.
  7. Для з’єднання трубочок на об’ємну частину виливають 1-2 краплі клею і вставляють іншу трубочку тонким краєм. Після цього потрібно чекати на висихання.