Як намалювати будинок покроково: легкий майстер-клас з роботи з олівцем від художників

Як намалювати будинок своїми руками: поетапні уроки з малюнками для дітей. Опис створення будинку олівцем

Приблизно три або чотири роки для дитини перші каракулі по прямій лінії перетворюються на кругові каракулі, і це дуже важлива віха. Їхні великі, безперервні, круглі каракулі лінії починають з’єднуватися, утворюючи замкнуті форми кола.

Можливість малювати замкнуту форму означає початок здатності дитини представляти об’єкти у світі навколо вас. Це також означає початок здатності складати літери алфавіту.

Досвід має вирішальне значення. Поступово каракулі перестають бути просто внутрішнім задоволенням для маленьких дітей, оскільки дорослі у житті шукають свої великі надії.

Круглі форми стають головою людини, сонцем або квітами. Мами, тата, бабусі та дідусі та опікуни надають значення своїм каракулям: «Це мумія?» «Яка гарна квітка!»

Дитина вчиться малювати

Завдяки обнадійливим розмовам та моделюванню з боку дорослих їхні каракулі тепер стали впізнаваними для інших як «речі». Це також введення у складне та абстрактне уявлення про те, що письмові слова також є символами значення.

Наші діти починають розуміти комунікативну силу своїх оцінок.

Наступний важливий розвиток — це здатність розпізнавати «внутрішнє» та «зовнішнє» цих форм. Крапки всередині стають очима та носами, лінії вистрілюють зовні, перетворюючись на руки, ноги, сонячні промені, пелюстки та стебла. Ці навички необхідні для вдосконалення написання букв алфавіту.

Дорослі в їхньому житті схвильовані, і ці позитивні відгуки дуже надихають наших дітей. Їхні малюнки хвалять, вивішують на стінах дитячих установ, на дверцятах холодильників. І так малюють та малюють.
















Що не подобається в малюванні з погляду чотирирічної дитини? Це приносить їм безмірне внутрішнє задоволення і, здається, робить щасливими та їхніми близькими. За винятком, мабуть, того моменту, коли він знаходиться на стіні спальні, на килимі або в папиному паспорті.

Малюємо будинок

Як намалювати будинок олівцем і при цьому отримати чудовий результат?! Після цього варто дитину навчити складнішим малюнкам.

Наприклад, намалювати будинок поетапно. Здавалося це просто кілька ліній, а ось якщо підійти творчіше, то це буде трохи складніше, але цікавіше.

І так починаємо нам знадобитися:

  • Кольорові олівці,
  • Простий м’який олівець,
  • Ластик,
  • І ще один або два простих м’яких олівця, про запас або стружилка – про запас,
  • Альбомні листи.
  • Підготувавши все і зайнявши зручне місце, можна приступати. При цьому ви заздалегідь з дитиною обговорюєте:
  • Ви малюєте один удвох один малюнок,
  • Або у вас змагання, хто краще намалює будинок.

При цьому візьміть із собою ноутбук або планшет – це допоможе проглядати майстер-клас для початківців з малювання будинку. Це знадобиться, якщо у вас немає навичок малювання.

Будь-який художник може намалювати будинок саме той, який йому подобається багатоповерховий, будиночок із села, замок та інше.













Перед початком малювання, попросіть дитину закрити та згадати всі дрібні тонкощі будови. І після того, як він точно згадає контур свого улюбленого будинку, можна приступати до зображення.

  1. Є кілька варіантів, вірніше на основі кількох геометричних фігур. Розглянемо зображення на основі ромба.
  2. Малуємо горизонтальну лінію, ставимо дві точки (точки сходу) по краях цієї лінії. Малюємо вертикальну лінію, яка проходить упоперек нашої горизонтальної лінії чітко під 90 градусів. З’єднуємо кожен кінець вертикальної лінії із поставленими точками на горизонтальній лінії.
  3. Добавляємо по вертикальній лінії з кожної із сторін щодо проведеної вертикальної лінії. За допомогою ліній отримуємо контур нашого будинку. В цьому випадку наш будинок вийде об’ємним.
  4. Далі, відступивши від центру нашого ромба, малюємо вертикальну лінію вгору. Потім намалюємо дві похилі лінії по одному з кожного боку. На цьому етапі ми можемо чітко вимальовувати наш майбутній дах.
  5. Після чого, чіткіше промальовуйте всі необхідні нам сторони та грані. Після чого ви можете видалити допоміжні лінії, які були потрібні в побудові нашого креслення майбутнього будинку.
  6. Так цей варіант краще використовувати для дітей старшого віку, які приблизно знають, що таке креслення та лінії та геометричні фігури.
  7. Далі визначаємо місце для дверей та вікон. Малюємо прямокутник – це наші майбутні двері. Далі малюємо наші вікна, вирішіть самі, скільки їх буде одне чи більше.
  8. Малюємо вікна та двері з урахуванням точок сходу. Далі можна прикрасити будинок будь-якими додатковими елементами – труба, віконниці та інше. Тут все залежить лише від вас.

Ну ось і останній етап. Якщо ви вирішили залишити будинок не прикрашеним, варто пройти та прокласти останні штрихи. Ну а якщо все-таки вирішили прикрасити, то вистачаємо кольорові олівці або фарби і наводимо красу. Наш будинок готовий.







А можна ще й ось так будинок намалювати

Ну а тепер розглянемо найпростішу техніку малювання, який зможе намалювати дошкільник. Як намалювати будинок легко зі своєю дитиною. І так нам знадобиться те саме, що й у першому варіанті для дорослих.

Починаємо малювати згідно з покроковою інструкцією для дітей:

  1. На альбомному аркуші малюємо простий квадрат,
  2. Зверху квадрата малюємо трикутник, який символізує дах нашого будинку,
  3. Цей малюнок у нас у проекції, тому домальовуємо додаткові стіни, будиночок готовий,
  4. Всі необхідні нам сторони для об’ємного будиночка з’єднуємо простим олівцем,
  5. Лінії малюємо приблизно під кутом 15-20 градусів, від цього залежить довжина вашого будиночка,
  6. Точно таку пряму проводимо і від даху,
  7. От так у нас вийшов будинок у проекції,
  8. Додаємо вікна, двері, трубу, відливи та інші елементи, необхідні для реалістичного малюнка,
  9. Малюнок можна прикрасити або залишити в простому олівці,
  10. Побажанню можна довести композицію до кінця: додати дерева, квіти, паркан, людей, тварин. У цьому випадку двір буде повною чашею. Було б добре, якби ваша дитина намалювала себе та батьків.

При цьому простежте, щоб ваша дитина правильно поєднувала кольори. І не забувайте звертати увагу на застосування колірної гами у малюнках вашої дитини. Це допоможе контролювати психологічний стан вашої дитини.

Заняття малюванням допомагає у розвитку вашої дитини, як психологічний та розумовий розвиток.

Постійні заняття призведуть до покращення вашого спілкування та стану дитини.

Фото малюнків будинків