Як зробити календар своїми руками: покрокова інструкція створення настінного та відривного календаря з паперу на 2024 рік (130 фото)

Як зробити календар своїми руками: ідеї з оформлення, поради, фото, урок виготовлення настінного та відривного календаря

Календарі з’явилися в житті людей задовго до нашої ери, але, як і раніше, мають попит. Звичайно, у вік розвитку електроніки та техніки люди все більше переходять на чисельники у стільникових телефонах або годинниках, але й звичні календарі продовжують прикрашати стіни та полички квартир.

І зовсім необов’язково купувати досить дорогі твори паперової промисловості, їх можна легко зробити власноруч, залучаючи до цього заходу всіх членів сім’ї.

Як показують фото календаря, зробленого своїми руками ці симпатичні вироби можуть стати чудовою та корисною прикрасою.Матеріали

Для виготовлення календаря потрібно зовсім небагато речей. Найпростіше виготовити його з паперу або простого картону, але можна використовувати тканину, ґудзички, стікери та інше, на що вистачить фантазії.

У нагоді також ножиці, простий олівець і лінійка, клей.