Як намалювати серце покроково: легкі інструкції з описом створення малюнка своїми руками + 110 картинок

Як намалювати серце поетапно олівцем: найкращі ідеї від художників, вчимося малювати сердечко рівно та красиво

Досить часто у маленьких дітей, підлітків або навіть дорослих людей виникає бажання взяти в руки олівець і створити маленький шедевр. Цей малюнок може бути призначеним не лише для друзів, близьких, а й для себе.

Також багатьом потрібно взятися за олівець, щоб виконати домашнє завдання для уроку малювання у школі. Декому здається, що люди на відео не докладають жодних зусиль і їм все дається легко і просто. Насправді все не так легко, як здається на перший погляд.

Малювання, як і будь-яка інша навичка, можна вдосконалити. Його професіоналізм приходить із досвідом. Також немалу роль у цьому занятті виконує фантазія.

Скільки всього нового можна вигадати і створити. Навіть у, здавалося б, найпростіших малюнках можна зобразити щось таке, чого раніше не зустрічали.

Одним із найпростіших малюнків є серце. Люди часто його використовують у мистецтві для того, щоб висловити своє кохання. У цій статті можна розглянути варіанти, як намалювати серце легко і із задоволенням.

Також тут будуть вказані приклади простих технік малювання та проведені майстер-класи для початківців.Для подальшої роботи знадобиться: аркуш паперу, олівець, гумка і гарний настрій.Покрокова інструкція. Варіант 1

У цій покроковій інструкції для дітей та дорослих буде розбір, як намалювати серце олівцем легко і просто.

Для того щоб зобразити серце, потрібно накреслити основу.

 1. На початку потрібно намалювати невелике коло посеред аркуша, додаючи до нього ще одне.
 2. Важливо пам’ятати, що вони мають бути ідентичними. Їхні сторони повинні перетинатися. Якщо складно намалювати від руки, можна скористатися циркулем.
 3. Далі йде середина. Між колами та місцем їхнього перетину потрібно намалювати дві рівні лінії, які розділяти кола навпіл.
 4. Після потрібно постаратися надати серцю форму, з’єднуючи лінії так, щоб із цього вийшов невеликий трикутник.
 5. Далі необхідно навести основні лінії орієнтуючись на раніше змальовані бічні сторони трикутника.
 6. А для того, щоб серце здавалося більшим, малювати потрібно більш опуклі лінії.
 7. Тепер гумкою можна витерти все зайве, виправити недоліки, залишивши лише основу серця.


Подивившись ще раз, перед цим внісши останні поправки, можна милуватися своєю роботою.

Покрокова інструкція. Варіант 2

У покроковій інструкції номер два буде наведено ще один приклад як можна намалювати серце поетапно, зовсім іншим способом.

 1. Для початку слід накреслити тонкими лініями прямокутник. Його висота має бути трохи меншою за ширину.
 2. Тепер середину кожної сторони потрібно помітити маленькими рисочками.
 3. Далі слід розділити половини середини навпіл маленькими штрихами з усіх боків, крім нижньої частини.
 4. Наступний етап вимагає таких дій: плавну лінію потрібно провести від точки, що знаходиться посередині прямокутника і трохи нижче середньої риси, по дорозі з’єднуючи з тими точками, які вже були проставлені раніше.
 5. Точно таку саму лінію потрібно зобразити з іншого боку, повільно опускаючись донизу слідуючи точкам.
 6. Для того, щоб серце було більш рівним, можна провести пряму лінію по його середині і за допомогою лінійки відміряти відстань, відкладаючи його з іншого боку.
 7. Наприкінці роботи, стерши всі недоліки, можна дивитися на отриманий результат.Якщо є бажання зробити серце кольоровим, то його можна зафарбувати, наприклад, червоним кольором.

Можна використовувати олівець, фломастер або фарби. А для яскравішого ефекту варто виділити відблиск або навіть два зверху біля краю, залишаючи порожній простір.

Майстер-клас для досвідчених

Якщо попередні варіанти здаються занадто простими, то можна ускладнити завдання, додавши новий елемент – бант.

У цьому майстер-класі буде показано як поетапно олівцем зобразити щось нове та цікавіше.


На початку немає нічого складного.

 1. Потрібно лише промалювати правий бік дуги, після чого утворюється половинка серця.
 2. Почавши зверху малювати ліву сторону, не можна доводити її до кінця. Це важливо так, як між цими не з’єднаними точками слід додати гарний бантик.
 3. Як гарно намалювати його, справа рук кожного. Можна застосувати будь-яку техніку, не обмежуючи фантазію.
 4. Після можна з’єднати точки і виправити всі криві лінії, не забуваючи провести смугу від банта.
 5. І, звичайно, прикрасити готовий малюнок за своїм бажанням.

Найпоширенішим варіантом є надати серцю червоного кольору, а бантик наповнити рожевим.

3-D серце (об’ємне)

Якщо вже хочеться чогось незвичайного та оригінального, то можна спробувати намалювати 3Д серце. Тут буде наведено один із способів, як просто намалювати таку красу на звичайному аркуші паперу, не докладаючи особливих зусиль.

 1. Для початку потрібно намалювати саму форму серця, використовуючи вигнуту лінію, щоб обвести всі боки.
 2. Наступним етапом буде витягування вигнутої лінії від однієї дуги серця. Вона повинна проходити паралельно контуру серця, проходячи повз нижній кінчик. Це дає можливість описати загалом внутрішню частину серцевих променів.
 3. Далі знову потрібно витягнути таку ж довгу вигнуту лінію, але вже від її кінчика, який утворився на попередньому кроці. Ця лінія повинна проходити паралельно стороні серця, де сходяться його арки.
 4. Від краю арки, що утворилася, слід знову намалювати довгу вигнуту лінію. Варто зазначити, що вона має здаватися паралельною першому променю. Завершити її потрібно паралельно до нижнього кінчика серця, з’єднавши його з гострим кінцем вже прямою лінією.
 5. Після попередніх дій потрібно промалювати коротку пряму діагональну лінію, що йде вниз від внутрішнього кінчика серця. Звідти слід витягнути довгу вигнуту лінію щодо верхньої сторони дуги серця вгору.
 6. У наступному етапі вже від внутрішньої сторони серця витягнути вигнуту лінію вгору. Варто врахувати, що вона має згинатися разом із потоком серця, але не з’єднуватися.
 7. Переостаннім етапом буде вигнута лінія, яку потрібно провести до вершини протилежної дуги. Вона повинна перетинати іншу відкриту лінію, повністю охоплюючи серце.

Останній завершальний етап – це замальовка. Її можна зробити будь-якої, головне підключити фантазію до процесу.

Фото малюнків серця