Як зробити фоторамку своїми руками: вчимося робити рамку в домашніх умовах з підручних матеріалів, фото найкращих ідей дизайну

Як зробити фоторамку своїми руками – поради з декору, варіанти виготовлення з дерева, картону в домашніх умовах (120 фото ідей)

Сучасна людина багато знімає фото та відео, щоб відобразити різні події та враження. Але фотографії в інтер’єрі – це виняток, тепер – вони в гаджетах. Цифрова фоторамка стає поширеним носієм для зберігання та демонстрації сімейного фотоархіву.

Перші рамки були зроблені в 15 столітті для картин, а рамки для фото з’явилися на початку 19 століття для портретів і мали форму овалу

Однак модні стилісти пропонують у своїх проектах вмикати фоторамки в інтер’єр квартир. Сьогодні у продажу є великий асортимент фоторамок, причому їх можна оригінально оформити самим, причому приємно провести час за рукоділлям.
Чому варто займатися рукоділлям

Рукоділля — добрий антидепресант, оскільки монотонні рухи нормалізують ритм серця, заспокоюють нервову систему та викликають позитивні емоції.

Працюючи над виробом, можна навчати майстерності дітей та онуків, що відверне їх від цифрових платформ. Виріб, який виконується своїми руками, завжди ексклюзив.

Рукоробство підвищує самооцінку людині, оскільки близькі та друзі хвалять її і просять поділитися вміннями, а самі роботи залишаються у пам’яті сім’ї на довгі роки.

Щоб зробити цікаві вироби, доводиться вчитися новим технікам, при цьому розвивається смак та стиль рукоділки. Поступово у майстринь розширюється коло однодумців, з якими обмінюються досвідом та новими ідеями.

Вироби, виконані своїми руками, – це оригінальний подарунок і фоторамка не виняток. Потрібно лише освоїти базові техніки, а далі формуються власні напрямки.