Вироби для хлопчиків (120 фото): круті цікаві варіанти, схеми. Майстер-клас виготовлення виробу з паперу та дерева

Вироби для хлопчиків своїми руками: цікавий майстер-клас з фото ідеями, як зробити з паперу та підручних матеріалів

Заняття це не тільки цікаве, але й дуже ефективне з точки зору розвитку будь-якої дитини.

Звичайно, будь-який виріб зобов’язаний відповідати не тільки інтересам дитини, але також і її віку. Адже ніхто не буде сперечатися про те, що вироб виконаний семирічної дитиною, буде значно відрізнятися від виробу дитини, якій виповнилося десять років.

Особливості виробів для хлопчиків до школи або садка

Хлопчики теж люблять створювати дуже різні вироби. Складність цих виробів, насамперед, залежить від віку дитини та від її нахилів. Наприклад, до десятирічного віку хлопчик може мати різні інтереси.Це багато в чому залежить від виховання. А саме від того, які саме цінності щепилися дитині, до цього віку дитина найчастіше намагається копіювати своїх батьків, вона у всьому прагне бути схожою на них.

У тих батьків, які захоплюються спортом, навряд чи дитина цікавитиметься читанням, і навпаки.Найкраще, якщо вдасться зацікавити дитину, тоді в неї з’явиться бажання щось зробити, зробити своїми руками.

Якщо уважно придивитися до фото виробів для хлопчиків, можна простежити деякі певні тенденції щодо техніки виконання таких виробів.


У всіх свої інтереси

Вироби для хлопчиків своїми руками, можуть бути виконані за різними технологіями і на різні теми.

Тема виробів теж може сильно відрізнятися, але це переважно залежить від інтересів малюка і звичайно ж від можливостей його батьків. Адже погодьтеся, що тесляр легко допоможе синові виконати вироби з дерева, а кравцю легше буде допомогти зробити вироб з тканини.

Ось кілька найпопулярніших дитячих виробів:

 • Завдяки тому, що є дуже багато мультфільмів, а також фільмів, з динозаврами на головних ролях, ці доісторичні істоти є дуже частими об’єктами дитячих виробів.
 • Є досить багато простих способів зробити фігурку динозаврика своїми руками. Для цього не знадобиться ніяких матеріалів, що важко добувають.

 • Часто такі вироби робляться з матеріалів, які виходять із звичайних одноразових тарілочок або блюдець.
 • Для того щоб розфарбувати вироби з пластикових тарілочок, можна використовувати акрилові фарби, а ось у тому випадку, якщо для творчості використовувалися картонні тарілочки, то можна застосувати і звичайну гуаш або будь-яку іншу фарбу якої можна пофарбувати картон.

Якщо таких виробів було зроблено кілька, то ними можна грати в різні ігри.У всіх діток можуть бути різні інтереси, тому якщо динозаври будуть дуже цікаві одній дитині, то не варто очікувати того, що вони зацікавлять інших діток. Вони можуть мати зовсім інші інтереси.

Так наприклад, можуть викликати інтерес і вироби на зовсім інші теми, наприклад, комусь більше сподобаються машинки, а комусь можуть сподобатися будиночки або якісь реальні тварини.

 1. Багато хлопчиків буде дуже цікаво зробити робота.
 2. Робота можна зробити з різних матеріалів. Це залежить лише від того, які матеріали вам доступніші.
 3. Це може бути як папір або картон (наприклад, пакувальні коробки), так і жерсть (наприклад, консервні банки) або інші матеріали.
 4. Виріб може бути зроблений і з декількох різних матеріалів одночасно.
 5. Так наприклад, тулуб робота може бути зроблений з банки, а голова з коробки, або навпаки.
 6. Прикрасити вироби можна будь-якими матеріалами, якими саме підкаже ваша фантазія.Вироби можна робити не тільки з листового матеріалу, але й з інших матеріалів, наприклад з дерева, або інших речовин, навіть із пластиліну.

Така творчість нікого не залишить байдужим, Вона сподобається всім діткам, кожна дитина зможе знайти те, що припаде до душі саме їй.

Кораблик

Для багатьох дітей сподобається такий виріб як кораблик. Такий виріб легко виготовити з різних матеріалів.

 • Наприклад, з такого універсального матеріалу, як папір, можна виготовити як звичайний, класичний паперовий кораблик, так і двотрубний пароплав.
 • Кораблик можна зробити, також і з багатьох інших матеріалів, наприклад з дерева або пакувального пінопласту.

Військова тема

Серед виробів, які будуть цікаві саме хлопчикам, окремо варто виділити вироби на військову тему, це вироби, що імітують зброю та різну військову техніку, чи то танк, чи якась інша військова машина.

 • Подібні вироби також можна зробити з будь-яких підручних матеріалів, як з листового, так і з матеріалів, які будуть вам доступні.
 • Наприклад, такі вироби легко можуть бути виконані з дерева, того ж пакувального пінопласту, або навіть із пластиліну.

Дерев’яні вироби

Багато виробів з дерева, хлопчики зазвичай прагнуть зробити самі.

 • Адже дерево досить легко обробляється, але для його обробки зазвичай використовується гострий ніж, або інше гостре лезо.
 • Тому всі подібні роботи вимагають обов’язкового контролю з боку дорослих.

Паперові вироби

Окремо варто виділити вироби з паперу для хлопчиків. Папір, це взагалі універсальний матеріал, з нього можна зробити дуже багато, якщо не будь-які, вироби.

Звичайно, тут теж дуже багато, якщо не все, залежить від умінь батьків.

Шкільні вироби для хлопчиків

Вироби для школи, для хлопчиків, можуть бути виконані на різні теми.Ці вироби можуть бути виконані за різними техніками, іноді для школи потрібно виконати вироби за технологією для хлопчиків і ця технологія може бути задана в завданні, а іноді технологію виконання тієї чи іншої вироби вибирає сам виконавець.

Головне, про що варто пам’ятати, займаючись виготовленням якогось виробу з дитиною, це те, що така творчість дуже корисна для її розвитку.

Причому як для розвитку горезвісної дрібної моторики, яку важливо розвивати в будь-якому віці, але також і для розвитку його творчих здібностей. Розвивати які не менш важливо.Фото виробів для хлопчиків