Гаманець своїми руками: поетапний майстер-клас з фото та описом, шаблонами, схемами, викрійками та порадами щодо вибору матеріалу

Гаманець своїми руками покроково – фото моделей зі шкіри та тканини. Викройки, ідеї + інструкція зі схемою шиття

Невелика сумочка для зберігання необхідних дрібних предметів завжди потрібна. З чого можна зробити стильний гаманець своїми руками? З звичайнісіньких підручних матеріалів – паперу, тканини, шкіри.

Користуючись добірками фото гаманців ручної роботи, а також ознайомившись із докладними описами до них, таке рукоділля буде цілком під силу. Зазвичай таку річ, виходячи з власних понять про практичність, зручність і красу, досить важко знайти в магазинах.

Коштує він, як правило, досить дорого. Ось чому досить часто постає питання про те, як можна зробити простий гаманець своїми руками, щоб задовольнити власні потреби або порадувати таким подарунком близької людини.

Натуральний шкіряний виріб

Достаток на ринку дизайнерських та незвичайних гаманців, цілком зрозуміло. Для багатьох – це атрибут самовираження та частина іміджу. Річ, яка завжди привертає увагу та становить думку про власника.

При виборі певної моделі завжди враховується дизайн, функціональні якості та габарити.

У деяких гаманцях передбачено систему захисту. Зовнішній вигляд найрізноманітніший. Починаючи від замаскованих під бутерброд або конверт до презентабельних класичних моделей.


Красиво та якісно виконаний зручний гаманець зі шкіри, можна зробити самостійно без особливих труднощів. Для цього потрібен відповідний матеріал.

Досить часто на практиці жіночі чоботи приходять у непридатність, і замість того, щоб просто викинути їх на звалище, краще приберегти халяви на потім.

Самоделки з них завжди виходять «вищий клас». Це і тапочки для дому, і устілки для взуття, і чохол для стільникового телефону тощо, і т.п.