Як намалювати сімю поетапно (150 картинок): майстер-клас для початківців з малювання сімї з 3, 4, 5 та 6 осіб

Як намалювати сім’ю крок за кроком: легкий урок для дітей. Вчимося малювати свою сім’ю олівцем та фарбами

Як здорово зберігати в пам’яті приємні моменти з минулого! У кожній сім’ї є фотоальбоми, де відображені спогади. Батьки з трепетом зберігають вироби та малюнки своїх діток на тему сім’ї.

У них малюк відображає всіх членів сімейства, показуючи своє сприйняття кожного. Дивлячись на милу картинку, настрій піднімається миттєво.

На них найчастіше зображуються:

  • Папа,
  • Мама,
  • Брати чи сестри малюка,
  • І звичайно ж, домашні вихованці.

Виходить справжня композиція, просякнута любов’ю та пестощами. Через рік переглядати творчі роботи дітей можна за сімейними застіллями.

Коли настрій у домочадців поганий, саме картинки зможуть змінити його. Керуючись матеріалом, дитина дізнається, як легко намалювати свою сім’ю.

Багато дітей не знають, як розташувати образи родичів на папері. На це впливає відсутність навичок та невміння показати своє сприйняття світу.

Батьки повинні взяти контроль над творчою діяльністю дитини та направити її фантазію в потрібне русло. Способів та методик малювання просто не порахувати.

Намалювати сім’ю поетапно після цієї статті не важко. Варіацій картин безліч: сімейне деревце, герб або звичайні портрети. Нехай малюк вибере той, що сподобався саме йому.

Показати праці дітей можна в школі або на різних конкурсах малювання. Але найкраще залишити зображення для себе, періодично милуючись ними.