Як намалювати море: покроково аквареллю, гуашшю, акрилом і олівцем. Прості уроки від художників

Як намалювати море своїми руками поетапно: урок для початківців, як намалювати олівцем та фарбами (інструкція з картинками)

Пейзажний живопис вважається досить складним жанром, і опанувати його не так легко. Особливо це стосується зображення гарної та мінливої ​​морської стихії.

Але за допомогою нескладних майстер-класів для початківців можна зрозуміти, як просто намалювати такий пейзаж і передати красу солоних просторів.

Зрозуміло, морські види зображуються в багатій колірній гамі, але мистецтво створення картини за допомогою чорнографітних олівців теж можливе.

У цьому випадку малюнок створюється технікою штрихів грифелями різної твердості. Як намалювати море олівцем, підкаже зручне та зрозуміле покрокове керівництво.

Чорно-біле зображення

Для роботи потрібно підготувати аркуш паперу для малювання або креслення, набір чорнографітних олівців різної твердості та гумку для розтушовування.

Після підготовки можна приступати до першого етапу:

  1. Спочатку слід намітити деталі композиції: берегову лінію та горизонт, скелю або каміння, диск сонця, що сідає.
  2. На поверхні води за допомогою простої техніки малювання штрихами слід позначити силуети хвиль. Не слід робити надто багато високих хвиль.
  3. Біля позначеного каміння та валунів зробити зафарбовування штрихами і трохи розтерти спеціальним гумкою.
  4. Так само можна заштрихувати деякі ділянки води.
  5. Поверхня берега заповнюється аналогічно і таким чином розтушовується. Камені затемняються м’якшим темним грифелем.
  6. На горизонті біля сонця можна намітити силуети хмар.

Якщо планується зображення високих хвиль, їх має бути лише кілька. Дрібні хвилі можуть ненав’язливо покривати всю поверхню морської гладі.Якщо вдалося засвоїти техніку зображення моря олівцем поетапно, можна приступати до складніших варіантів.