Як намалювати годинник поетапно олівцем: вчимося малювати настінний та наручний годинник за інструкцією від художників

Як намалювати годинник покроково: легкий майстер-клас з малювання настінного та наручного годинника своїми руками

Годинник — тематичний символ часу, який вважається найціннішою валютою у світі. Її не можна купити чи поміняти, можна лише мудро використати. Малювання циферблату розширить дитяче розуміння часу та простору.

Початківцю художнику знадобляться різні фотографії наявного годинника, їх ескізи та поетапний супровід. Все це можна отримати з цієї статті. Далі обговоримо питання, як намалювати годинник легко.

Метод малювання

Багато хто запитує: як намалювати годинник олівцем? Дехто вважає, що малювання годинника обов’язково починається з циферблату. Однак малюнок не обмежується лише стрілками.
Існує безліч різних варіацій подібних малюнків. Це пісочні або у стилі «Біг Бен». Щоб намалювати годинник поетапно, слід використати певні методики, що дозволяють створити чудовий малюнок.

  • Ескіз. Таким чином дитина вчиться рівно малювати поетапно олівцем стрілки та інші позначення на табло. Для роботи досить звичайних безбарвних олівців, проте для різноманітності можна використовувати кольорові. Особливо застосовно для допоміжних елементів (ремішки, підставки тощо).
  • Дрібниці. Пастельна крейда дозволяє зобразити картину максимально реалістично.
  • Фарби. Для дитячої картини використовується переважно гуаш або акварель. Не йдеться про складний академічний малюнок. Немає суворих правил до атрибутики. Цифри та положення стрілок не обов’язково повинні відповідати реальному зразку. Дозволяє застосування фарб на водній основі. Тільки використовуйте щільний папір.

Використання масляних фарб потребує особливих умінь та тривалого часу.