Як намалювати слона олівцем поетапно для дітей: цікаві схеми створення малюнка для початківців

Як намалювати слона поетапно – простий майстер-клас з інструкцією для дітей, малюємо слона своїми руками

Слони – найбільші та найважчі наземні тварини. Масивне тіло слона глибокими зморшками покрите товстою шкірою сірого або темно-бурого кольору без рослинності.

Голова у слона велика і має широкий лоб. На ній розташовані великі вуха-орала. Відмінною здатністю слона є його хобот.

Це дуже рухлива та сильна частина тіла тварини. Товсті ноги-колони у слона мають особливу будову, що допомагає їм ходити безшумно, важко ними ступаючи.

Ступні ніг розширюються, коли слон настає на землю, тому вони здаються такими широкими. Щоб передати на малюнку всі особливості цієї тварини, потрібно уважно вивчити її зовнішність, і тоді у вас легко вийде гарний слон.

Слони-художники

У спеціалізованих заповідниках Таїланду та інших країн Східної Азії містяться слони, які вміють малювати. Але ця навичка здобувається ними за допомогою людини.

Самостійно вони здатні лише виводити лінії паличкою на піску. Здебільшого їм допомагають дресирувальники, але деякі тварини люблять малювати самостійно.

Для них навіть відкривають школи, де їх навчають цікавим трюкам, зокрема й малюванню. Зі слонами поводяться без будь-якого насильства над ними. Гроші, які отримують з уявлень, йдуть на охорону цих тварин.