Як намалювати тварин поетапно своїми руками: огляд найкращих покрокових інструкцій та майстер-класів для дітей

Як намалювати тварин: покрокові уроки для початківців від художників, схеми, картинки + інструкції

Щоб красиво намалювати тварин, потрібно зробити це уважно з огляду на особливості різних видів звірів. Найпростіше почати малювати поетапно олівцем, а потім додати обведення гелевою ручкою або лайнером та розфарбувати маркером або кольоровим олівцем.

Навіть ті, хто не має досвіду малювання, впораються, якщо скористаються нашим майстер-класом для початківців.

Для багатьох дітей малювання – це справді улюблене заняття. Малята готові годинами сидіти над малюнками, але досвіду у них немає, а батьки не завжди можуть згадати уроки ІЗО у школі, тому тварини виходять не дуже схожими на оригінали.


Однак кожен може розібратися, як намалювати тварин легко. Кішки, собаки, леопарди, бурундуки, леви – всі “збираються” з овалів, квадратів, трикутників. Скористайтеся готовими поетапними інструкціями або придивіться до фотографій звірів, птахів, риб.Достатньо намалювати тварину лише кілька разів, щоб звикнути використати схему. Потім її можна повторювати, щоразу радуючи вашу дитину, яка буде щаслива розфарбувати малюнок мами.
Необхідні інструменти та матеріали:

 • Простий олівець
 • Ластик
 • Гелева ручка
 • Папір
 • Кольорові олівці або маркери

Ліжача кішка

 1. Простим олівцем намалюйте дугу, зверху на ній – трикутні вушка, закінчіть коло мордочки. Зверніть увагу, що це голова майбутньої кішки, а її тіло має поміститися на аркуші.
 2. Намалюйте круглі, але з куточками очі, що розташовані в середині мордочки. Відразу треба додати зіниці та відблиски. Потім зобразіть трикутний носик із закругленими кутами. Навколо – щічки, внизу – губи та підборіддя.
 3. Наступний етап – грудка кішки. Намалюйте коло більше. На ньому – овал верхньої частини лапи, обидві лапки внизу треба поділити на пальчики.
 4. Після цього починайте зображати тулуб зліва направо, від голови до хвоста. За формою воно теж овал. Доведіть форму знизу. На тлі тулуба – дві задні лапки. Їх прикриває пухнастий хвіст.
 5. Теперь візьміть гелеву ручку і обведіть кішку, додаючи відчуття, що вона пухнаста. Витріть простий олівець.
 6. Почати розфарбовувати кішку можна зі зіниць очей. Їх треба зробити чорними, залишивши відблиски. Навколо – зелений або жовтий колір. Внутрішню частину вух зробіть ніжно-рожевими. Тіні на шерсті в темних місцях — сірими.
 7. Потому вирішіть, якого кольору буде кішка, і виберіть два відтінки, світліші і темніші. Наприклад, якщо кішка руда, то знадобляться світло-жовтогарячий і темно-жовтогарячий. Поєднуючи два відтінки, зобразіть шерсть.

Ця проста техніка малювання допоможе намалювати дуже милу тварину. Спробуйте кілька разів: кожен кіт має свій характер.