Як намалювати жабу покроково своїми руками: легкий майстер-клас малювання жаби кольоровими олівцями

Як намалювати жабу поетапно: легка, цікава інструкція для дитини. Вчимося малювати жабу олівцем

Жаби хоч і здаються досить не приємними, насправді цілком милі та дуже корисні тварини. Вони легко знаходять чисту воду, допомагаючи тим самим людям.

Раніше на Русі жаб клали в діжку з молоком, щоб вони його охолоджували і молоко не скисало, оскільки холодильників не було.

Крім того, у більшості мультфільмів та казок жаби абсолютно невинні герої та часто допомагають іншим. Саме в мультфільмах ці тварини виглядають найпривабливішими та наймилішими.

Намалювати жабу, схожу на тих, яких зображають у мультфільмах — чудова ідея майстер-класу для початківців.
Дитячий малюнок жаби олівцем

Для дітей найкраще підбирати майстер-класи, де описується, як намалювати жабу легко. Зараз ми розглянемо один із таких варіантів малювання за допомогою олівця.

Насамперед необхідно розмітити основу для жаби, а саме її голову та тулуб.

  1. Голова буде трохи приплюснутою овальною, а тільце кругле. На верхній лінії голови малюємо два круглі очі таким чином, щоб лінія голови розташовувалась точно по центру кожного ока. Далі малюємо задні лапки у нижній частині тулуба, а передні між ними від верхньої частини.
  2. Лапки будуть перетинчастими, як ласти. На передніх лапах по 4 пальці, а на задніх по три. На кінчиках пальців жаби мають невеликі круглі присоски, за допомогою яких вони не ковзають. Задні лапки повинні бути складені, як у коника, тому що завдяки цьому створюється пружний ефект під час стрибків.
  3. Тепер слід намалювати жабку рота, від якого починатиметься округле черевце. А так само додамо на очі зіниці і відблиски світла в них. Залишається тільки прикрасити нашого казкового жабка.

Для основної частини буде потрібний темно-зелений колір, а пузико та кругляшки на лапках будуть світлими, ближче до салатового. Це досить проста техніка малювання подарує діткам багато позитивних емоцій.