Вироби з полімерної глини покроково своїми руками: легкий майстер-клас для дітей та початківців. 140 фото найкращих ідей виробів

Вироби з полімерної глини: 140 фото варіантів, ідей та задумів. Вчимося робити вироби з глини своїми руками

Полімерна глина досить відома у всьому світі. З неї робляться різноманітні прикраси та фігурки.

Опанувати техніки може кожен, уроки та схеми виготовлення виробів доступні всім. Спочатку можуть виникнути складнощі, але це нормально! Головне вибрати добрі майстер класи. Сьогодні ми цим і візьмемося.

Переваги полімерної глини

Дуже коротко: це матеріал, який дозволяє створювати якісні вироби та заплющувати очі на непрофесійні помилки.

Якщо у вас не вийшло, не переживайте, завжди можна виправити недолік.

  1. Просто візьміть ще трохи глини, розрівняйте її, розберіть конструкцію та зберіть знову.
  2. Матеріал нагадує пластилін, з ним справляється навіть дитина.
  3. Коли завершують виріб, то роблять випал, фігурка стає твердою. Про це ви можете прочитати на упаковці.
  4. Духовку розігрівають до 130 градусів і відправляють заготовку запікатися на 30-40 хвилин. Завдяки випалюванню виріб не ламається, не плавиться на сонці.

Не потребує фарбування. Матеріал спочатку різнокольоровий, можете вибирати який вам більше подобається. Досягти інших відтінків можна за допомогою змішування кількох кольорів.


Додати жовтий синій і ви отримаєте жовто-зелений відтінок. Якщо хочете щось яскраве, просто додайте більше синього відтінку, якщо змішаєте однакові пропорції жовтого та синього, то в ідеалі досягнете насиченого зеленого кольору.

Багато професіоналів звикли робити виріб повністю білого кольору, але ви можете робити відразу з кольорових. Іноді виріб потребує колірного акценту.

Відмінним прикладом є яскравий рум’янець. Просто зафарбуйте потрібну частину художньою крейдою. Покришіть суху крейду і нанесіть сухим пензлем.