Як намалювати тундру олівцем: легка поетапна інструкція для початківців. Вчимося малювати краєвид своїми руками

Як намалювати тундру покроково огляд кращих ідей від художників. Урок з малювання зимового та літнього пейзажу

Більшість вважає, що тундра — це безкрайня снігова місцевість, а основним транспортним засобом є олень. Така думка склалася через фільми та пісень, які розповідають про тундру.

Це серверне місце має різноманітну флору та фауну, вони вражають своєю красою будь-якої пори року. Тому ця тема чудово підходить для написання пейзажу акварельними фарбами чи олівцем.

Коротка довідка про тундру

На самому початку художнику-початківцю необхідно докладно дізнатися про місцевість, яку він збирається зображати. Якщо знати, яка флора та тваринний світ, то стає зрозуміло, як намалювати тундру олівцем чи аквареллю.

Зима триватиме досить довго, сніговий покрив зберігається до 6 місяців. У цей час температура може досягати позначки — 50.

Літо дуже коротке, і сонце не може прогріти землю, тому вона відмерзає лише на 1 метр. У таких складних і суворих умовах тут все ж таки є тварини та деяка рослинність.

При зображенні пейзажу варто розуміти, що в цьому місці немає високих дерев. На папері можна намалювати чагарники, квіти.Наприклад, для осіннього малюнка ідеально підходять карликові берези, волохатие верби.

Світ фауни не є багатим, є песець, північний олень, ще птахи – це наша, пуночка, сапсан, сова. Представників тваринного середовища небагато, але їх можна яскраво намалювати на полотні.