Як намалювати торт поетапно: на день народження своїми руками, легка інструкція для дітей (поради, схеми, приклади)

Як намалювати торт олівцем покроково – майстер-клас для початківців, вчимося малювати торт на день народження

Малювання – творчий процес. Він розслаблює, може занурити нас у приємні спогади, мрії та підняти настрій. А ще це чудове дозвілля для дорослих та дітей у будні та вихідні!

Необов’язково мати особливий талант, щоб малювати гарні речі. За бажання завжди можна пізнати ази за допомогою різних майстер-класів. Наш майстер-клас для початківців допоможе вам легко це зробити.

Наприклад, ваша дитина побачила чарівний торт у улюбленому мультфільмі або казці, недавно отримала на день народження гучне диво з мастики, і захотіла втілити це на папері. Чи не відмовляйте йому! Навіть якщо ви не художник і ніколи не робили це, спробуйте!

А може, ви самі завжди хотіли навчитися малювати, але просто не могли знайти для цього необхідні інструменти та натхнення? Шанс є! Давайте розберемося, як красиво намалювати торт, навіть не маючи особливого природного таланту!

Проста техніка малювання зробить цей процес легким та цікавим для всіх. Основу наших пристосувань для такого творчого процесу складе простий олівець.Ще вам знадобиться засоби для розфарбовування, білий аркуш паперу, гумка, чорний фломастер, двадцять хвилин вільного часу та гарний настрій! Тож давайте перейдемо до справи!