Як намалювати павука олівцем: поетапно вчимося малювати комаху. Майстер-клас для дітей від художників

Як намалювати павука крок за кроком: етапи створення красивого малюнка своїми руками. Огляд кращих ідей та рішень

До членистоногих у людей завжди було неоднозначне ставлення. Ці істоти з давніх-давен ставали героями казок і легенд. Скорпіони та павуки були оточені ореолом таємничості та найчастіше викликали страх.

Але також є категорія любителів, які вважають волохатих членистоногих досить милими і тримають їх як домашніх вихованців.

Зображення павуків теж можуть виглядати по-різному: показувати смертельно небезпечних істот і застерігати або викликати розчулення, побачивши симпатичного пушистика.

Техніка малювання досить проста і доступна будь-якому художнику-початківцю — об’єкт складається всього з трьох елементів: голови, тулуба і ніжок.

Підготовка до роботи

Спочатку слід визначитися з художнім приладдям. Вчитися малювати краще поетапно олівцем. Фарби краще брати після набуття деякого досвіду.

Для роботи знадобляться:

  • Олівці різного ступеня твердості (2Н, НВ, 4В);
  • Аркуш білого паперу для малювання або креслення форматом А4;
  • Графітові брусочки для штрихування;
  • Ластики.

Також потрібно визначитися з видом істоти, що зображається. Існує безліч різновидів членистоногих різних розмірів та форм. Початківці художники можуть вибрати нескладний образ павука птахоїда, володаря великого тіла та пухнастих кінцівок.

У двоколірному забарвленні його переважає чорний колір, а волохати лапки складаються з сегментів різної довжини. Як легко намалювати такого павука, покаже покрокова інструкція, що підходить навіть для дітей.