Як намалювати змію покроково своїми руками: 110 картинок, майстер-клас для початківців з описом техніки малювання

Як намалювати змію поетапно – легкі та прості уроки від художника. Інструкція та поради для дітей, як малювати

Одна з найяскравіших представників плазунів, які досить часто вважають за краще малювати – це кобра. Вважається найбільшою та небезпечною. Проте треба віддати належне, змія кусає, виключно обороняючись чи полюючи за своєю здобиччю.

Багато видів цієї породи не отруйні зовсім. Вужі належать до їх числа. Приваблює кобра своєю пластичністю, тому що повністю позбавлена ​​навіть натяку на скелет, і барвистим «капюшоном», який розкриває, щойно відчує загрозу для себе.

Користуючись досить простою технікою малювання, можна поетапно олівцем виконати чудовий малюнок такої змії. Намалювати змію поетапно дуже просто.

Однак, незважаючи на повну відсутність лап або шерсті, є певні труднощі, пов’язані з дотриманням суворої пропорційності у товщині її тіла, розмірі хвоста та голови, довжині.

Помічено, що саме загрозлива поза плазуна на малюнку буквально притягує погляди глядачів. У майстер-класі для початківців описується, як намалювати таку змію легко та правильно з загрозливими іклами та піднятою головою.