Як намалювати кішку покроково: вчимося малювати кішку швидко та красиво (майстер-клас для дітей)

Як намалювати кішку олівцем: поетапна інструкція з описом, ескізами, схемами та картинками для початківців

Котики – одні з найулюбленіших персонажів не лише дитячих малюнків, а й дорослих, серйозних, класичних картин, постерів та листівок.

Пухнасті мурлики прекрасні як у реалістичному, так і символічному, адаптованому зображенні.

Спосібів і простих технік малювання кішечок маса, і для того, щоб сфотографувати свого улюбленця підійде будь-який з них.


Олівці малюнки

Простий олівець можна використовувати не тільки для виконання ескізу, але і для створення самостійного твору. Але як намалювати кішку олівцем так, щоб вовна здавалася м’якою?

  • У цьому може допомогти правильне штрихування. Її потрібно виконувати, слідуючи напрямку зростання, у кілька шарів. Перший робиться м’якшими, довгими штрихами. Наступні – більш короткими та уривчастими.
  • Інший спосіб передбачає розтушовування. Для цього щільно заштриховане зображення обробляють за допомогою ватного диска або серветки, розтираючи по паперу слід олівцем.Тоді киса може перетворитися на чарівну пухнасту хмарку!

Однак, починати малюнок потрібно з начерку, поетапно олівцем промальовуючи деталі: круглу або трохи витягнуту з боків голову, похилі боки, витончені лапки, грудку, пухнастий хвіст.

Якщо ви хочете намалювати вашу домашню улюбленицю разом з дитиною, варто слідувати покроковій інструкції для дітей:

  • Виберіть положення аркуша, відповідне компануванню малюнка: кішку, що сидить, краще малювати, поклавши папір вертикально, що стоїть або лежить – горизонтально
  • Позначте точками або штрихами межі зображення, виділіть основні пропорційні елементи: область голови, тулуба, лап, хвоста
  • Намітте загальними формами – кола, овали – частини котячого тіла: голову, тулуб, лапи, хвіст, вуха
  • Уточніть контури
  • Промалюйте дрібні деталі: очі, носик, рот, вуса і т.д.
  • Доповніть малюнок інтер’єром та декоративними елементами: бантик на шиї, блюдечко або клубок та ін.

Такий малюнок можна розфарбувати простим або кольоровим олівцем або фарбами.