Фігурки для саду своїми руками: ТОП-10 ідей та оригінальних задумок. Покрокова інструкція з фото та описом, як зробити

Фігурки для саду своїми руками: ТОП-10 найкращих ідей з фото. Вчимося робити фігурки з підручного матеріалу

Прекрасно, коли влітку є чудова можливість зайнятися впритул садом та городом. Навесні ми починаємо садити насіння, поливати, готувати свою ділянку до сезону.

Настає літо і ми бачимо, що більшу частину роботи ми зробили, але чогось не вистачає. Сад виглядає порожнім та одноманітним, немає яскравого акценту чи прикраси. Що ж робити у цьому випадку?

Сад, це чудове місце, щоб створити для нього фігурки своїми руками і дивлячись на своє творіння дивувати і радіти своїй уяві та фантазії. Ця стаття допоможе вам підібрати ідею та реалізувати її у себе на садовій ділянці.


Замок

Цей незвичайний замок ви можете зробити у себе на ділянці, маючи при собі такі деталі:

  1. Три штуки обрізання труби
  2. Плитка з кахлю або кераміки (можна використовувати непотрібні диски, розбиті на частини)
  3. Пляшки із пластику по 1,5 літрів
  4. Розчин цементу

Спосіб виготовлення:

  1. Вкопайте труби в призначене місце, де буде замок, використовуйте цемент, щоб зафіксувати основу і утворіть кладку.
  2. Перша дія – це башти біля замку, вибирайте за своїм бажанням, якою довжини будуть труби, і де вони будуть розміщуватись.
  3. Повинно пройти три дні після кам’яного укладання, щоб воно повністю висохло. Після цього часу робіть наступний шар, роблячи при цьому основу.
  4. Якщо ви побачили, що кладка дійшла до зони вікон, приготуйте пляшку та розрізайте по вертикалі, потім закріпіть кінець труб і продовжуйте доти, доки не буде зроблено до краю труб.
  5. Щоб зробити дах потрібно задекорувати мозаїку, для цього знадобиться шматки плити.

Для більш красивого та завершеного вигляду, спорудіть ворота, доріжки, що ведуть до замку або арки, що гарно височіють до рівня замку.