Побутовка своїми руками: покрокова інструкція з розрахунком та списком будматеріалів. Креслення, схеми побутівок з дерева та металу, фото

Побутовка своїми руками: покрокова фото інструкція з кресленнями та схемами, варіанти розміщення, правильний розрахунок матеріалів

Щоб відпочивати за містом із друзями зовсім не обов’язково будувати великий будинок, адже це потребуватиме підготовки проекту, схвалення БТІ та низки спеціалізованих служб.

В якості оригінальної альтернативи можна облаштувати на території земельної ділянки комфортне побутування, в якому знайдеться місце 1-2 ліжкам, невеликому дивану, організованій обідній зоні.

Будівництво подібної будівлі не вимагатиме значних фінансових вкладень, зусиль, підготовки проекту для БТІ.

Підготовка креслення для будівництва побутівки

Основне призначення – це допоміжна функція. У зимовий період тут можна зберігати непотрібні речі, складні меблі, набори інструментів. Однак, для достатнього комфорту слід підійти до планування та підготовки схеми з достатнім рівнем відповідальності.

На кресленні необхідно відобразити такі параметри:

  1. Загальна площа приміщення.
  2. Матеріали для будівництва (металевий профіль, дерев’яний брус, плити ОСБ, дерев’яні щити).
  3. Обов’язково враховуються всі матеріали для зведення фундаменту.
  4. Для невеликої за вагою та площею будівлі достатньо буде залити стрічковий фундамент, що забезпечує міцну та надійну основу.
  5. Велику увагу приділяють внутрішньому плануванню, відзначаючи на план-схемі розташування функціональних зон.
  6. На кресленні відзначають розташування віконних та дверних отворів.

Також повинні бути відзначені лінії електропередач, точки виходу розеток, майбутнє розташування освітлювальних приладів.