Молди своїми руками: майстер-клас для початківців, як зробити силіконову форму в домашніх умовах + 130 фото моделей

Молди своїми руками – вчимося робити силіконову форму в домашніх умовах. Майстер-клас з фото та описом

Молди – це спеціальні форми, які виконані із силікону. Їхня область застосування різноманітна, це кулінарія або рукоділля. Вона продаються вже готові, але їхня вартість вкрай висока.

За бажання форми можна виготовити самостійно, навіть людина, яка не має навичок у цьому ремеслі, легко впорається. Такі вироби виходять оригінальними, а вироби гарними.Матеріали для виготовлення молдів

На початку необхідно зрозуміти з чого можна зробити молди самостійно. Найпопулярнішим матеріалом є герметик на силіконовій основі.

Він має багато переваг — це:

  • Багаторазове використання;
  • Продається в будь-якому господарському магазині;
  • Форма чітка;
  • Швидко висихає.

Деякі майстрині роблять форму не з чистого герметика, а розбавляють його з крохмалем, пропорція становить 1:1. Так як деякі види силікону липкі, і працювати з ними важко. Суміш потрібно добре перемішати, має вийти густа консистенція, а потім вже приступити до виготовлення виробу.

Ще форми можна зробити із полімерної глини. Цей матеріал простий у використанні, ідеально підходить для майстринь-початківців.

За консистенцією вона пластична і в’язка, добре набуває форми будь-якого предмета. Швидко висихає, а можна використовувати багаторазово.