Квіти з гофрованого паперу своїми руками поетапно: вчимося робити великі квіти для прикраси зали + майстер-клас із шаблонами, фото

Квіти з гофрованого паперу – покроковий майстер-клас, як зробити своїми руками, фото, шаблони, інструкції

Паперові букети на сьогоднішній день становлять чудову альтернативу справжнім кольорам. Штучні бутони не втрачають свій вигляд з часом, мають яскраве та різноманітне забарвлення, більш доступні за вартістю.

Для виготовлення великих і мініатюрних бутонів можна використовувати звичайний кольоровий папір, ілюстрований папір або кріп. На фото красивих квітів із гофрованого паперу видно, як реалістично виглядають пелюстки кожного суцвіття.

Переваги паперових букетів

Першою і найважливішою перевагою вибору кріплення є його доступність. У магазинах товарів для творчості можна придбати рулони або листи гофрованого паперу найрізноманітніших відтінків та товщини, з яких дуже зручно виготовляти пелюстки, листя та інші деталі для святкового декору.

Крім того, до очевидних переваг вибору робочого матеріалу відносять:

  1. Дуже реалістичний вигляд, який набувають деталі для збирання бутонів після невеликої обробки (теплою праскою).
  2. Велика кількість методик складання суцвіття.
  3. Гофрований папір добре комбінується з іншими матеріалами, наприклад, з тканиною.
  4. Для квітів із крепу досить часто шиють фетрові подушки, на які надалі кріплять пелюстки.
  5. Великий вибір готових ідей та інструкцій для виготовлення квітів, докладних описів творчих проектів, схем та відео уроків роботи з вибраним матеріалом.

Креп є одним з найбільш безпечних матеріалів, працювати з яким зможуть навіть діти молодшого віку.