Прикраси з епоксидної смоли власноруч: майстер-клас, як зробити. Фото ідеї, гарний дизайн, технологія виготовлення

Прикраси з епоксидної смоли: покрокова інструкція з фото та описом. Найкращі ідеї та приклади прикрас

Дивлячись на незвичайні прикраси та вироби з епоксидної смоли, важко віриться, що такі речі вдасться створити власноруч. Все ж таки це можливо зробити кожній людині.

Епоксидна смола поєднує в собі доступність та відмінні декоративні властивості. Даний матеріал дозволяє реалізувати свій політ фантазії та здійснити творчі задуми.

Робота над створенням біжутерії з епоксидної смоли захоплює і, крім придбання хобі, цілком може стати джерелом доходу.У подальшому оповіданні будуть розглянуті властивості смоли, поетапне виготовлення прикрас своїми руками та інші відомості, які допоможуть створювати прикраси якісно та із задоволенням.

Особливості матеріалу

Безпека, елегантність та надійність прикраси залежать від вибору якості епоксидної смоли. Тому на даному матеріалі не потрібно економити, адже це не дасть хорошого результату.

Смоли низької якості мають неприємний запах, жовтизну і мають незначну еластичність. Від якості смоли залежить чудовий зовнішній вигляд біжутерії.Затверділий матеріал хорошої якості дуже нагадує лід чи скло.

Епоксидка містить хімічні смоли та деякі затверджувачі, при цьому виходить із прозорим виглядом. Також цей матеріал є безпечним і для людей, і для природного середовища.

Дизайнери та декоратори люблять створювати з епоксидної смоли прикраси, необхідні для оформлення приміщень.