Латки на джинси своїми руками: на колінці чоловікові, між ніг жінці. Фото інструкція, як поставити для початківців

Латки на джинси – покроковий майстер-клас, як зробити і поставити своїми руками, фото ідеї декоративних латок

Багато людей сьогодні без сумнівів і коливань відправляють у сміттєпровід предмети гардеробу, які лише злегка чи помірно пошкоджені з тієї чи іншої причини.

Доволі часто такі дефекти з’являються, наприклад, після падіння з велосипеда. Нерідко приводом для рішучого викидання стає і пляма фарби, що важко змивається.

Однією з причин такого ставлення до ще придатних для носіння речей стала щеплена рекламою культура споживання.

З дня на день великі швейні компанії та найняті ними маркетингові фірми наполегливо вселяють, що весь сімейний гардероб треба оновлювати з якоюсь воістину космічною швидкістю.

За сезон річ не старіє

Іншими словами, з телеекранів у свідомість широких мас населення наполегливо впроваджується думка про те, що через кілька років після покупки всяка річ стає не модною.

Однак, якщо з цим може погодитися якась заможна світська левиця, то практична обивателька зовсім не зобов’язана під тиском таких сумнівних аргументів відмовлятися від цілком придатного для експлуатації одягу.
Все, що потрібно для повернення до пристойного вигляду, — це усунути розрив або стійке забруднення власноруч.

Щоправда, сучасні жінки так поглинені роботою біля комп’ютера в офісі, а потім удома, що геть-чисто забули всі ті прості швейні прийоми, якими регулярно користувалися їхні матері та бабусі.