Картини власноруч: покрокова інструкція, як зробити в домашніх умовах. Фото ідеї картин із незвичайних матеріалів

Картини своїми руками – фото найкращих ідей для інтер’єру, майстер-клас створення картин з підручних матеріалів

Наближається весна і це означає, що потрібно не тільки позбавлятися старого і непотрібного, що накопичилося за зиму, а й додавати нових фарб в інтер’єр. Зовсім необов’язково для цього купувати дорогий декор, міняти повністю стилістику будинку, кардинально змінивши всі, включаючи шпалери, цілком достатньо додати яскравих та свіжих акцентів.

У цій статті ми поговоримо про створення картин, впевнені, тут ви знайдете той варіант, який чудово впишеться в стиль вашої кімнати, а може ви оберете кілька ідей картин своїми руками, доповнивши акцентами та кольоровими гамами всі кімнати у квартирі.

>

Щоб створити картини у себе в будинку, потрібно мінімум речей, створювати подібні речі не тільки просто і легко, але й приємно, займіться цим творчим процесом з усією сім’єю, це подарує вам гарний настрій, розвинений фантазію та подарує багато творчих ідей та енергії для подальшої роботи.

У цій статті наведено такі варіанти як:

  • Створення картини за допомогою воскової крейди, тут точно можна зайняти всіх своїх дітей, таке заняття їм точно припаде до душі, та й ще розвинений моторику рук.
  • Створювати картини можна не лише зі спеціальними купленими для цього матеріалами, а й підручними предметами, які точно знайдуться у вас вдома. Не поспішайте викидати їх, якщо ви натрапили на цю статтю, це вам знак вдихнути життя старим речам і зробити з них щось неповторне, яке здивують ваших гостей і рідних.
  • З фотографіями, звичайні рамки для фоток набридають і хочеться зробити для них щось своє, чого ви ще не бачили ні в кого, тоді вам точно підійде цей варіант, за допомогою якого можна створити свою унікальну річ, яка виглядатиме затишно та прикрашати стіну вашої улюбленої кімнати.
  • З серветками, це точно ви не очікували побачити і прочитати в цій статті, невже, запитаєте ви, можна створити за допомогою серветок щось на зразок картини, звичайно! Зараз із простими речами, які знайдуться вдома, так само як і серветками, можна створити декор для вашого будинку, із серветок також створюють квіти, чому б не використовувати їх як створення картини, здивуйте всіх!
  • Блискавки, про блискітки знають і чули всі, а чи знали ви, що маючи їх у себе в будинку, можна ще й створити картину і відмінно доповнити ваш інтер’єр, якщо ні, то в цій статті ви дізнаєтеся, як зробити картину з блискіток. Виявляється, вони можуть призначатися не тільки для малювання, але й для декору, що є плюсом, адже вони створять мерехтливий і блискучий ефект, для любителів яскравого та динамічного інтер’єру.


Отже, розглянемо кожен з описаних варіантів по порядку