Російський кокошник своїми руками: покроковий майстер-клас з фото, викрійками з паперу та готовими шаблонами для початківців

Російський кокошник своїми руками – трафарети, викрійки, готові шаблони. Майстер-клас з виготовлення з фото описом

З давніх-давен йде російська народна традиція прикрашати свою голову кокошником. Віялова форма напрочуд гарно виглядає на представницях прекрасної статі. За старих часів таке оздоблення вважалося привілеєм виключно тих, у кого був у сім’ї достаток.

Найвищий статус відзначався дорожчими прикрасами. Купчихи найбагатші, могли дозволити собі навіть вставки з напівдорогоцінного та дорогоцінного каміння.

Нині такий головний убір по праву вважається символом російських жінок. Його незмінно використовують у творчості та фольклорному мистецтві.

Цей атрибут завжди можна зустріти у театральних постановках, виступах народних ансамблів, і, звичайно ж, на ранках у дитячих садках.

На підтримку тим, хто цікавиться, як зробити кокошник своїми руками, можна запропонувати ознайомитися з поетапним виготовленням ошатного кокошника. Це принесе особливу радість і ні з чим незрівнянне задоволення для дорослої та дитини.

Малюки люблять бути поруч і допомагати, коли йдеться про спільну творчість.У численних добірках, де для кожного фото кокошника, зробленого своїми руками, є докладна інструкція, завжди знайдеться щось, що підходить для конкретного випадку.