Як намалювати будинок покроково: легкий майстер-клас з роботи з олівцем від художників

Малюємо будинок

Як намалювати будинок олівцем і при цьому отримати чудовий результат?! Після цього варто дитину навчити складнішим малюнкам.

Наприклад, намалювати будинок поетапно. Здавалося це просто кілька ліній, а ось якщо підійти творчіше, то це буде трохи складніше, але цікавіше.

І так починаємо нам знадобитися:

  • Кольорові олівці,
  • Простий м’який олівець,
  • Ластик,
  • І ще один або два простих м’яких олівця, про запас або стружилка – про запас,
  • Альбомні листи.
  • Підготувавши все і зайнявши зручне місце, можна приступати. При цьому ви заздалегідь з дитиною обговорюєте:
  • Ви малюєте один удвох один малюнок,
  • Або у вас змагання, хто краще намалює будинок.

При цьому візьміть із собою ноутбук або планшет – це допоможе проглядати майстер-клас для початківців з малювання будинку. Це знадобиться, якщо у вас немає навичок малювання.

Будь-який художник може намалювати будинок саме той, який йому подобається багатоповерховий, будиночок із села, замок та інше.













Перед початком малювання, попросіть дитину закрити та згадати всі дрібні тонкощі будови. І після того, як він точно згадає контур свого улюбленого будинку, можна приступати до зображення.

  1. Є кілька варіантів, вірніше на основі кількох геометричних фігур. Розглянемо зображення на основі ромба.
  2. Малуємо горизонтальну лінію, ставимо дві точки (точки сходу) по краях цієї лінії. Малюємо вертикальну лінію, яка проходить упоперек нашої горизонтальної лінії чітко під 90 градусів. З’єднуємо кожен кінець вертикальної лінії із поставленими точками на горизонтальній лінії.
  3. Добавляємо по вертикальній лінії з кожної із сторін щодо проведеної вертикальної лінії. За допомогою ліній отримуємо контур нашого будинку. В цьому випадку наш будинок вийде об’ємним.
  4. Далі, відступивши від центру нашого ромба, малюємо вертикальну лінію вгору. Потім намалюємо дві похилі лінії по одному з кожного боку. На цьому етапі ми можемо чітко вимальовувати наш майбутній дах.
  5. Після чого, чіткіше промальовуйте всі необхідні нам сторони та грані. Після чого ви можете видалити допоміжні лінії, які були потрібні в побудові нашого креслення майбутнього будинку.
  6. Так цей варіант краще використовувати для дітей старшого віку, які приблизно знають, що таке креслення та лінії та геометричні фігури.
  7. Далі визначаємо місце для дверей та вікон. Малюємо прямокутник – це наші майбутні двері. Далі малюємо наші вікна, вирішіть самі, скільки їх буде одне чи більше.
  8. Малюємо вікна та двері з урахуванням точок сходу. Далі можна прикрасити будинок будь-якими додатковими елементами – труба, віконниці та інше. Тут все залежить лише від вас.

Ну ось і останній етап. Якщо ви вирішили залишити будинок не прикрашеним, варто пройти та прокласти останні штрихи. Ну а якщо все-таки вирішили прикрасити, то вистачаємо кольорові олівці або фарби і наводимо красу. Наш будинок готовий.