Вольєр для собаки своїми руками: креслення з розмірами. Покроковий майстер-клас, як зробити недорогий вольєр на вулиці з сітки (120 фото)

Підготовка дерев’яного настилу

Наступний крок майстра полягає у будівництві дерев’яного настилу. Дерево визнано по праву найбільш безпечним і практичним матеріалом, при відповідному попередньому просоченню вологостійким складом.

Інструкція, як виконати дерев’яну основу вольєра для собаки:

  1. Для облаштування покриття для підлоги проводять розмітку. Обов’язково слід залишити місце для вигулу собаки.
  2. На ділянці, що залишилася, укладають лаги, розташовані через рівні проміжки.
  3. Поверх лаг укладають дошки впритул один до одного. У щілинах, що залишилися, можуть застрягти пазурі вихованця, травмуючи лапи.

При облаштуванні такого настилу слід залишати вільний простір під підлогою для якісної вентиляції у вольєрі.

Зведення огорожі та даху

Найбільш трудомістка частина роботи полягає у зведенні бічних стінок та даху.













Інструкція, як зробити вольєр для собаки своїми руками:

  1. В якості основного матеріалу для будівництва каркасних стійок можна вибрати профільні труби або дерев’яний брус. Визначальним критерієм вибору є порода та розміри вихованця.
  2. Всі дерев’яні поверхні піддають просочення антисептиком і вологостійкою сумішшю, а металеві деталі покривають антикорозійним складом.
  3. Металеві стовпи можна залити ще на етапі облаштування фундаменту або ж зварити каркас у вигляді окремої конструкції.
  4. Для дрібних порід собак можна скористатися ніздрюватою сіткою. Для мисливських і бійцівських порід краще віддати перевагу металевим ґратам, звареним з досить міцних прутів.
  5. Будь-яку металеву огорожу обов’язково доповнюють суцільним парапетом, привареним по нижньому краю вольєру. Така деталь надійно захищає приміщення від снігу, дощу та інших атмосферних опадів.
  6. Для монтажу даху потрібно обладнати верхню обв’язку, поверх якої укладають дерев’яні бруси з кроком приблизно 60 см. Полікарбонат або металевий профіль прикручують на лати за допомогою саморізів або термічних шайб.

Для власника вольєра залишиться завершальний етап, який полягає у внутрішній організації приміщення (установка годівниці, напувалки, утепленої будки, спорудження хвіртки).








На фото вольєра для собаки, виконаного своїми руками, видно, на якій відстані повинні бути один від одного зони харчування, вигулу, відпочинку вихованця.