Російський кокошник своїми руками: покроковий майстер-клас з фото, викрійками з паперу та готовими шаблонами для початківців

гребенева частина та стрічки

Тепер черга за прикрасою гребеня, який у російського кокошника виконаного своїми руками, вважається найголовнішою частиною. У її обробці присутні бісер та каміння.

  • Верхівка за формою може бути різною. Наприклад, у вигляді корони, діадеми або променистої зірки. Саме тут є місце для застосування ваших наймудріших ідей і фантазій, що гармонійно відображають обраний народний мотив.
  • Чудово будуть виглядати як намистини та бісерні візерунки, так і оригінальні аплікації з тканини. Їх попередньо вирізають, а потім приклеюють на картон, щоб ефект вийшов кращим. Після цього вони стають окрасою для тканинної основи.










Прикраса для голови, що створюється, повинна гармоніювати з костюмом в цілому. Всі елементи для декорування повинні бути не дуже важкими і мініатюрними. Тоді і форма убору збережеться, і витонченості додасться.

Можна скористатися темами майстринь минулих століть, тоді вбрання матиме належну самобутність. Якщо майструється така річ для прикраси вбрання нареченої, то доречно виглядатиме витончена вуаль та фата. Королівське вбрання підкреслить розкішна діадема або корона.

Прикріплюється кокошник стрічками. Вони повинні бути досить широкими і довгими, тоді вбирання добре триматиметься на голові. Краще якщо їхній колір буде не яскравим, а скоріше нейтральним.