Вязання речей для дітей спицями: покроковий майстер-клас зі схемами, візерунками модних моделей, огляд кращих ідей для початківців

Ідеальна дитяча пряжа

Насправді такої немає. Навіть на різних фото в’язання для дітей від професіоналів можна побачити різні варіанти пряжі для однакових речей. Все залежить від індивідуального підходу та особистих уподобань дітей.

Один готовий терпіти поколювання, оскільки тепло чи річ модна інший краще одягне порваний, але комфортний одяг. Все ж таки розглянемо основні критерії вибору пряжі:

  • Зносостійкість. Більшість дітей дуже енергійні особи. Вони багато рухаються. Речі створюються стійкими до механічного впливу. Тому не допускається використання пряжі, яка сідає або тягнеться після першого прання. У разі використання неякісного матеріалу швидко з’являються затяжки та деформації виробу.
  • Гіпоалергенність. Шкіра дитини ще не має захисту проти впливу хімічних барвників або доданих синтетичних ниток. Тому потрібно уникати такі матеріали. Для цього ретельно вивчається склад на упаковці чи етикетці.
  • У деяких випадках шкіра відповідає алергічній реакцією на використання натуральної вовни. Тому варто перевірити перед роботою, щоб унеможливити таку неприємність.
  • М’якість. Діти дуже люблять м’який дотик одягу. Не можна допустити, щоб вона колола в якомусь місці.Слід обережно використовувати шви та додавати візерунки, оскільки вони можуть натерти до появи помітного подразнення шкіри.
  • Тому бавовна і шерсть варто використовувати на основі розведення акрилової або нейлонової нитки, вони помітно пом’якшують жорсткість цих матеріалів. Готовий виріб зможе експлуатувати навіть саму примхливу дитину.

  • Повноцінне збереження тепла. Будь-який виріб для зимового періоду року має зберігати тепло. Тому в процесі пошуку потрібної пряжі враховується рівень її тепловіддачі.

Гарний одяг зберігає та віддає тепло, повноцінно відводить вологу, оскільки він накопичується протягом активних ігор малюка.


















Тому вигідно використовувати комбінацію штучних та натуральних видів пряжі. Але останні мають становити не менше ніж 50% від загального складу.