Вязаний снуд спицями: схеми модних моделей 2024, покроковий майстер-клас для початківців. Фото новинок, найкращих візерунків

В’язаний снуд спицями фото новинок для жінок, опис схем з візерунками. Інструкція, як зв’язати шарф правильно

В’язання снуда у 2024 році все ще залишається актуальним. Такий шарф дуже модний та досить зручний. Снуд також називають хомутом і трубою. Такий хомут – універсальний аксесуар. Він може зігріти в холодну погоду та стати невід’ємною складовою гламурного образу.

Хомут схожий на широкий шарф, який замкнений у кільце. Довжина варіюється в залежності від кількості обертів. Рукоділки можуть будь-якої миті створити собі снуд за останніми вимогами моди. Все що для цього потрібно, це пряжа, спиці та кілька вільних вечорів.

Сучасні моделі снудів

Нові ідеї в’язання снудів можуть кардинально змінити сприйняття звичайних образів. Хомут досить універсальний аксесуар. Він чудово поєднується з різними образами. Підійде і до светра, і до пальта.

Приділимо увагу популярним моделям.





































Об’ємні моделі

Для таких моделей в’язання снуда спицями допускається найпростішою в’язкою. Але для обсягу потрібно використовувати товсті спиці та в’язати звичайними візерунками.

Шарфи-снуди модні вже не перший рік. Об’ємні снуди найкраще виглядають у спокійній колірній гамі, без яскравих акцентів.

На фото в’язаного снуда можна побачити звичайнісіньку в’язку-хусткову.

Моделі з косами

Дуже модний візерунок це візерунок косами. Він сучасно виглядає і на светрах, і на шапках. Коси завжди і скрізь дивовижно виглядають. Також модний візерунок аранами. Снуд із такими візерунками дуже популярний серед модниць та дизайнерів.

Моделі з косами та аранами чудово виглядають у насичених кольорах. Восени добре виглядають хомути гірчичних квітів. А навесні смарагдові.















Моделі з фактурної пряжі

Таку модель снуда може зв’язати навіть майстриня, яка вперше взяла до рук спиці. Схема в’язання снудів дуже проста і зрозуміла. Їх можна в’язати як спицями, так і гачком.

  • В’язання снуда гачком багатьом здається простіше, ніж спицями. Хомут із такої пряжі буде дуже пухнастий. Початківцям радять в’язати виріб з такої пряжі з тильного боку, щоб спиці не плуталися у пряжі.
  • Існує незвичайна пряжа, яка дозволяє зв’язати хомут голими руками. Ця пряжа виглядає як готові петельки, вони просто вставляються одна в одну. А хомут виходить на вигляд пухнастий, а на дотик дуже м’який.

Завдяки широкому вибору колірної гами, снуд можна зв’язати так що він підійде до будь-якого сезону. Структура нитки дає ефект легкості, але водночас чудово захищає мороз.

Як розрахувати розмір виробу

Перш ніж розпочати створення снуда, потрібно вирішити якого розміру він буде. Розмір виробу залежить від того, скільки обертів його будуть обертати, а також від висоти та кола шиї.

Для того щоб розрахувати довжину та ширину хомута потрібно зробити такі мірки:

  • Вимірюємо висоту шиї – від підборіддя до ключиці. Це значення множимо на 2.5. Це буде ширина вашого шарфика.
  • Виставимо руки в різні боки та виміряємо відстань між пальцями. Це буде найменша довжина для хомута, менше в’язати не можна, тому що хомут не обернеться навколо шиї кілька разів. Довжина виробу може бути більшою.

Існують загальноприйняті дані для в’язання шарфа-хомута. Адже трапляються випадки, коли немає можливості зняти мірки.










Ці дані завжди можна знайти в інтернеті.

Шарф-хомут може зв’язати будь-який бажаючий

Для цього необхідно вміти в’язати лицьові (Л. П.) та виворітні (І. П.) петлі. Якщо ви вперше в’яжете хомут, варто вибрати найлегший візерунок, наприклад хустковий. Він легко в’яжеться, а виглядає дуже модно.









Щоб зв’язати снуд потрібно:

  • Пряжа бажаного кольору 110 м/100 гр.;
  • Прямі спиці № 6.

Опис:

  • Для шарфа шириною 30 см. потрібно набрати 45 петель;
  • Першу петлю просто знімаємо, решту в’яжемо Л. П. останню петлю в’яжемо І. П.;
  • Продовжуємо в’язати до бажаної довжини виробу;
  • Завершуємо снуд зшивши його навколо. Для цього можна використовувати спицю, гачок або голку.
  • Ми розглянули, як зв’язати снуд хустковою в’язкою. Якщо ви вибрали інший візерунок, вам потрібно визначити, скільки потрібно петель для початку роботи.
  • Для цього зв’яжіть зразок. З його допомогою можна розрахувати необхідну кількість петель.
  • Це робиться за формулою: ширина виробу множиться на число петель 10 см.зразка, ділиться на 10+2 кромки.

Хомут на кругових спицях

Кругові спиці дозволяють зв’язати безшовний хомут. На таких спицях шарф в’яжеться у коло. Шарф, пов’язаний на таких спицях, виглядатиме естетично.

Щоб зв’язати хомут на кругових спицях, потрібно:

  • Пряжа бажаного кольору 125 м/100 гр.;
  • Кругові спиці No5.

Розглянемо в’язання снуда із комбінуванням двох візерунків. Початок роботи буде виконано хустковою в’язкою, а основна частина буде чергуванням п’яти Л. П. та однієї І. П.

Опис:

  1. Набираємо 180 петель + 1 для того, щоб коло правильно і добре зімкнулося;
  2. Для гарного стику потрібно додаткову петлю переносити на першу спицю та пров’язувати з першою петлею;
  3. Шарф почнемо в’язати з виворітного ряду. В’яжемо 2.5 см. хустковою в’язкою;
  4. Далі починаємо в’язати наш візерунок. Дивимося на схему і уважно стежимо за в’язанням;
  5. Завершуємо снуд так само, як і почали. В’яжемо 2.5 сантиметра хустковою в’язкою. Ховаємо нитки з виворітного боку.

Хомут є чудовим аксесуаром. Він дуже універсальний. Снуд можна носити по-різному як шарф, як головний убір, як болеро.

Коли на вулиці не погода, холодний вітер, хомут можна накинути поверх шапки і буде значно теплішим. Шафи можуть бути з різними візерунками, різних кольорів, як спокійних, так і яскравих. Так само снуд може бути не однотонним, а кольоровим.

В’язати шарф-хомут можна з різних ниток. До їх складу можуть входити: козячий пух, різна шерсть. Це надає виробу додаткової унікальності. А також шарф із натуральними нитками буде набагато теплішим.

Снуд можуть носити не лише жінки, а й чоловіки та діти. Снуд для дітей є комфортабельним шарфом. Він безпечний при носінні. Навіть маленька дитина самостійно впорається із таким шарфом.

Знайти можна різні описи в’язання снуда. Усі вони досить зрозумілі та прості. Зв’язати хомут може як досвідчена майстриня, так і початківець.

Фото в’язаного снуда